15
new stories - click to show

Alec Baldwin

Related to

Recenze: Útěk (1972)

16.August » FDb.cz
Navážeme na Filmové spekulace Quentina Tarantina, protože jedním z hlavních počinů, kterými se zabývá, je právě tento, který je k dispozici na DVD i s několika bonusy.

Režisér Jiří Havelka: Rusové útočí na hranici našeho světa

6.August » Forum24
ROZHOVOR / Jiří Havelka (41), považovaný za jednu z nejpozoruhodnějších postav českého divadla posledních let, si před třemi lety odskočil k filmu a svým režijním debutem šokoval. Hluboká i vtipná sonda do jedné domovní schůze sklidila vřelý kritick…

Když je jedno dítě málo! Které celebrity mají šest a více ratolestí?

Člověk by si řekl, že jsou tyto slavné hvězdy natolik zaneprázdněné, že nemají čas na sebe, natož na děti. Opak je ale pravdou. Které celebrity se mohou pochlubit opravdu početnou rodinkou?

Víkendové počasí: Oteplí se, slíbili meteorologové s předstihem

17.June » stars24.cz
Tropické třicítky budou až záležitostí dalšího pracovního týdne, jemuž předcházejí dva volné dny. I právě začínající víkend ale přinese teplé počasí, teploty podle předpovědi dosáhnou až 28 stupňů.

Proč Alec Baldwin zastřelil kameramanku? Prokuratura už ví, kde se vzal ostrý náboj!

14.June » stars24.cz
Zbrojařka, která měla na starosti kontrolu zbraní při natáčení filmu, při němž herec Alec Baldwin zastřelil kameramanku, během natáčení pila alkohol a kouřila marihuanu, tvrdí prokurátoři. Podle nich tak měla v době, kdy do zbraně umístila ostrý náb…

Zbrojířka z Baldwinova westernu měla nejspíš v osudný den kocovinu

14.June » Novinky.cz
Hannah Gutierrezová Reedová, zbrojířka při natáčení westernu Rust, měla podle žalobců pravděpodobně kocovinu, když nabíjela zbraň, kterou používal herec Alec Baldwin. Ze zbraně během zkoušky vyšel ostrý náboj, jenž smrtelně postřelil kameramanku Hal…

Kde se vzal v Baldwinově revolveru ostrý náboj? Kontrolorka zbraní pila a kouřila marihuanu, tvrdí prokuratura

14.June » EuroZprávy.cz
Zbrojařka, která měla na starosti kontrolu zbraní při natáčení filmu, při němž herec Alec Baldwin zastřelil kameramanku, během natáčení pila alkohol a kouřila marihuanu, tvrdí prokurátoři. Podle nich tak měla v době, kdy do zbraně umístila ostrý náb…

Alec Baldwin v ulicích New Yorku: První kroky po operaci s berlí

12.June » Blesk.cz
Fotografové zachytili amerického herce Aleca Baldwina, jak kráčí ulicemi New Yorku s berlí. Bez ní se nyní neobejde. Pětašedesátiletá filmová hvězda je totiž po operaci kyčelního kloubu.

Herec Tenoch Huerta byl obviněn ze sexuálního napadení

12.June » FandímeFilmu
Hudebnice a aktivistka Elena Ríos vznesla vážná obvinění vůči herci, který je nejznámější jako představitel marvelovského Namora.

97 Minutes: Alec Baldwin řeší únos letadla

8.June » FandímeFilmu
Pusťte si trailer pro nový thriller, kde se letadlo dostane do rukou teroristů a jen jeden muž je může zastavit.

Jolie, Baldwin, Eastwood nebo Murphy. 7 nejproduktivnějších osobností aneb slavní s největším počtem dětí

6.June » Super.cz
Jsou slavní a mají dům plný dětí, těchto 7 osobností se doma rozhodně nenudí. Nejmenší počet dětí, celkem 5, mají Cristiano Ronaldo a Shaquil O´Neal, naopak největší počet dětí, a to 14, vychovávala herečka Mia Farrow.

Tato informační stránka o Alec Baldwin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alec Baldwin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes