15
new stories - click to show

Pavel Baňka

Related to

Botanica – Karel Štědrý / Jakub Berdych / Kristýna Šnajdrová

26.November » Pražský patriot
Vernisáž výstavy, která probudí vaše smysly. Obrazy Karla Štědrého, objekty Jakuba Berdycha a floristické instalace Kristýny Šnajdrové společně tvoří silnou výtvarnou kompozici, v níž čas existuje pouze pro ty, kteří v něj věří.

Dubajské EXPO v Praze

25.November » Pražský patriot
Abstraktní umění, malby, sochy ze skla. To všechno návštěvníky čeká na výstavě EXPOFlashback Dubai 2020. Galerie Kroupa svým návštěvníkům umožní zažít alespoň část slavného dubajského EXPO.

Divadlo: Prasklej svět

22.November » Pražský patriot
Městská divadla pražská uvedou inscenaci Rolanda Schimmelpfenniga Prasklej svět . Přijměte pozvání na večírek. Budou ústřice, šampaňské a hodně zábavy. Premi é ra se koná 10. prosince v Rokoku.

Benice, Kolovraty, Chodov, Záběhlice a Michli čeká odstávka vody

22.November » Pražský patriot
Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na 23. listopadu. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Koncert: Od baroka po současnost

22.November » Pražský patriot
V Lidické ulici si ve čtvrtek 24. listopadu můžete poslechnout koncert Od baroka po současnost. Vstupné je dobrovolné, koncert se koná za finanční podpory páté městské části.

Nahlédněte do historie země skrze malby, objekty a fotografie

22.November » Pražský patriot
Výstava Geometria naturalis sleduje dlouhodobé kurátorské zaměření Jana Dotřela a galerie Kvalitář, na interdisciplinární propojování umění a vědy. Skupinová výstava s podtitulem “A Chapter from Crystallography” se zaměřuje se na fascinující svět kr…

Vtípečky se zelím přivezou na Žižkov svéráznou show

22.November » Pražský patriot
Komediální skupina Vtípečky se zelím přináší své nejvypečenější vtipy do Pracovny na Žižkově. V sobotu 26. listopadu se mikrofonu chopí šestice komiků, kteří divákům naservírují vtipy ze všech sfér lidského života.

V Praze zazní Skrjabinovy klavírní sonáty

21.November » Pražský patriot
Akademie Ivana Moravce ve spolupráci s Prague Music Performance představí 22.–23. listopadu dvoudenní program s dramaturgickým zaměřením na hudbu komponovanou v letech 1890–1915. Britský klavírista Jonathan Powell vzdá hold Alexandru Skrjabinovi u p…

V Libuši, Dejvicích, Radlicích a Strašnicích nepoteče v úterý voda

21.November » Pražský patriot
Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na 22. listopadu. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Pavel Baňka vystavuje v Jungmannově ulici

21.November » Pražský patriot
Fotograf Gallery v Jungmannově ulici připravila výstavu Pavla Baňky s názvem Fotograf(ové) tady dole i tam nahoře.

Mezinárodní den flamenka zve na flamenko-balkánskou noc

21.November » Pražský patriot
Flamenko je považováno za světový unikát, i proto jej UNESCO přidalo na seznam nehmotného kulturního dědictví. V jeho nejrůznějších formách jej u nás tradičně představuje festival Den flamenka / Día del flamenco, který Mezinárodní den flamenka tento…

Je to malba, nebo fotografie? Na výstavě Pavla Baňky a Jana Mikulky se prolínají

18.November » ČT24
Na aktuální výstavě v pražském Topičově salonu se některé fotografie můžou jevit jako malba, zatímco malba má přesvědčivost fotografie. Vystavující umělci Pavel Baňka a Jan Mikulka se pohybují na hranici obou médií.

Tato informační stránka o Pavel Baňka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Baňka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes