15
new stories - click to show

Jan Bartoš

Related to

FOTO: Pec a Malá Úpa byly o víkendu v obležení návštěvníků

10.January » Krkonošský deník
Do vydatně zasněžených Krkonoš vyrazilo o víkendu velké množství lidí. Přijeli na běžky, skialpy, sáňkovat, bobovat nebo se vydali na horskou túru. Skiareály musí být z rozhodnutí vlády uzavřené, přesto hory přilákaly spoustu návštěvníků.

FOTO: V Úpici se může jezdit přes most v obou směrech

18.December » Krkonošský deník
/FOTOGALERIE/ Po mostě v Úpici na silnici první třídy, který prochází od března rozsáhlou rekonstrukcí za 61,9 milionů korun, můžou od pátku jezdit řidiči v obou směrech. Deníku to sdělila Kristýna Korenčiková z krajské Správy Ředitelství silnic a...

FOTO: Hasiči z Horního Maršova mají nové zásahové vozidlo

18.December » Krkonošský deník
/FOTOGALERIE/ Hasiči z Horního Maršova, kteří tento týden obsadili 4. místo v anketě Dobrovolní hasiči roku v oblasti východních Čech, slavnostně převzali nové zásahové vozidlo - dopravní automobil na podvozku Volkswagen Transporter T 6.1.

Žádná sebeprezentace, jen hudba. Klavírista Moravec se zdokonaloval do pozdních let

10.December » Aktuálně.cz
Doma měl pověst interpreta, který proslul v zahraničí. Britští a němečtí kritici se však ptali, proč od Ivana Moravce nemají víc nahrávek.

LIVE stream - Vánoční koncerty Amerického jara

7.December » Informuji.cz
Vánoční koncerty Amerického jara na podporu projektu Bellis Aliance žen s... | LIVE stream - (2020-12-10 19:00:00 - 2020-12-10 00:00:00)

FOTO: Řidiči mohli jet konečně přes most v Rudníku, křižovatka prošla úpravami

7.December » Krkonošský deník
Po tři čtvrtě roce je znovu v provozu most na křižovatce u pošty v Rudníku. O víkendu tak po něm mohli jet řidiči po dlouhé době. Nový most tam postavilo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD).

Prosincový TIP Harmonie: Výjimečné provedení raného i vrcholného...

4.December » časopis Harmonie
Vítězslav Novák (1870–1949) patřil ve své době k nejvýznamnějším a nejrespektovanějším osobnostem české hudby. Ačkoliv o umělecké kvalitě jeho skladat...

I povlečení může být sexy. Exfotbalista Marcel Gecov z 30 pod 30 rozjíždí novou značku

1.December » Forbes
Chce to klid a nohy v teple. A nejenom nohy. Po celém letošním roce i před nadcházejícími Vánocemi si zasloužíme trochu toho nefalšovaného hygge – tedy přepnout se do módu pohody, rozmazlit se, krásně se vyspat… S tím vám teď nově může pomoct člen...

Ivan Moravec ve vzpomínkách současných (nejen) českých klavíristů

12.November » topvip.cz
V pondělí 9. listopadu 2020 si hudební svět připomněl 90. výročí narození světově proslulého českého klavíristy Ivana Moravce. K této příležitosti Supraphon vydává dosud největší kolekci (11CD + DVD) jeho nezapomenutelných nahrávek. Supraphon oslo...

SOČR, Jakub Hrůša, Jan Bartoš a hudba Vítězslava Nováka

7.November » ČRo 3 Vltava
Co chystá SOČR? Ještě jednu Taktovku strávíme ve společnosti nového CD Symfonického orchestru Českého rozhlasu, Jakuba Hrůši a Jana Bartoše s hudbou Vítězslava Nováka.

Tato informační stránka o Jan Bartoš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Bartoš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes