Metro Baru

Related to

Ondřej Pivec Organic Quartet – soutěž o vstupenky do Brna

14.October » Rádio Proglas
V brněnském Metro Music Baru vystoupí 29. října český držitel Grammy, varhaník Ondřej Pivec, se svým Organic Quartetem. Koncert je součástí festivalu Groove Brno. O dvě vstupenky můžete soutěžit do úterý 22. října 2019.

Švédské trio Dirty Loops zahájí festival Groove Brno

8.October » Týden.cz
Trio Dirty Loops zahájí hudební festival Groove Brno. Loni hráli švédští muzikanti s úspěchem v Metro Music Baru, tentokrát vystoupí v prostornějším Sonocentru. O den později se představí také pražskému publiku v klubu Roxy.

Stand-up comedy jako Brno. V Jaltě otevírají kabaret ve stylu 30. let

12.September » iDNES.cz
Pestře laděný suterén opravené Jalty nabízí kabaretní scénu ve francouzském hávu. S hudbou 30. let i vzdušnou akrobacií. Oficiální otevření je připravené na pátek, vlastní program startuje v sobotu show s názvem Hollywood Babylon. Další články k t...

Stand-up comedy jako Brno. V Jaltě otevírají kabaret ve stylu 30. let

12.September » iRegiony Impuls
Pestře laděný suterén opravené Jalty nabízí kabaretní scénu ve francouzském hávu. S hudbou 30. let i vzdušnou akrobacií. Oficiální otevření je připravené na pátek, vlastní program startuje v sobotu show s názvem Hollywood Babylon.

TIPY NA TÝDEN: Septemberfest, narozeniny Metro Music Baru, Sweet Dream Fest a oslavy Staré Pekárny

9.September » Brněnská Drbna
Koho taky zaskočilo sychravé počasí? Já na ně rozhodně nejsem připravena. Takže buď s ním můžeme bojovat a zahřát se při tanci na koncertu nebo se tomu poddat a odnést si domů dortíky ze Svoboďáku a zachumlat se do deky. Co si vyberete vy?

Moravia Music Fest 2012 - 5. jubilejní ročník

25.September
Úspěšný mezinárodní hudební festival MORAVIA MUSIC FEST letos slaví své 5. jubileum. Dramaturgie pátého ročníků je pod heslem „NÁVRAT ZLATÉ ÉRY BIG BANDŮ“ a na devíti koncertech představí špičkové jazzové orchestry s prvotřídními sólisty. Poslucha...
Jaromír Hnilička - Český trumpetista
Ondřej Pivec - Český jazzový hudebník

Tato informační stránka o Metro Baru zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Metro Baru" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes