Norman Cook

Vztahuje se k

Legendární album You've Come A Long Way, Baby od Fatboye Slima čeká nová re-edice

26.února » RAVE.cz
Druhé studiové album Normana Cooka pojmenované You've Come A Long Way, Baby oslaví letos dvacet let. A k tomuto výročí jej čeká i speciální re-edice.

Fatboy Slim – Weapon Of Choice

23.září » blog.idnes.cz
Fatboy Slim také známý jako Norman Cook je britský hudebník žánru taneční hudby. Spolu s interprety The Prodigy a The Chemical Brothers patří k průkopníkům žánru, který se nazývá big beat.

Na festivalu Beats for Love v Ostravě vystoupí Fatboy Slim, pořadatelé s ním jednali tři roky

12.dubna » Kultura.iHNed.cz
Také letos se v Dolních Vítkovicích uskuteční festival taneční hudby Beats for Love. Jeho hvězdou bude průkopník tohoto žánru Fatboy Slim. Pořadatelé s jeho manažery jednali tři roky.

Na festivalu Beats for Love v Ostravě vystoupí Fatboy Slim

11.dubna » ČeskéNoviny.cz
Ostrava - Na letošním ročníku festivalu Beats for Love v Ostravě vystoupí legenda taneční hudby Fatboy Slim. Pořadatelé slibují větší areál, který pojme až 40.000 návštěvníků,...

Moderátorka (45) opustila slavného muzikanta (53) i jejich dvě děti: Zblbla se do zajíčka

26.září » Super.cz
Sedmnáct let v jednom manželství bylo pro britskou televizní moderátorku Zoe Ball (45) zřejmě příliš. Odchod od Normana Cooka známého pod uměleckým jménem Fatboy Slim nezvrátily ani jejich děti - syn Woody (16) a dcera Nelly May (6).

Tato informační stránka o Norman Cook zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Norman Cook" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes