Jan Becher

Related to

Futura – nova vodárna v Karlových Varech

18.September » iMaterialy
Představujeme vám revitalizaci celého areálu staré tuhnické vodárny v Karlových Varech: rekonstrukci stávajících objektů, technologických souborů s cílem vytvořit městotvorný celek ukončující novou urbánní osu širšího městského centra s vyšší hodn...

Příběh Becherovky začal psát Josef Vitus Becher, narodil se před 250 lety

17.September » Rádio Praha
Karlovarská voda, vysoce kvalitní líh, přírodní cukr a specifická směs bylinek a koření. Světoznámý bylinný likér Bechrovka se vyrábí už přes 200 let podle tajné receptury, která zajištuje jeho typickou hořkosladkou chuť a zlatavou barvu. Jeho pří...

Becherovka v kampani představuje nový nefiltrovaný likér

2.September » FeedIT.cz
2. 9. 2019, Praha – Společnost Jan Becher Pernod Ricard uvádí na trh nový produkt Nefiltrovaná Becherovka, který je prvním nefiltrovaným bylinným likérem v Čechách. Nová podzimní kampaň pracuje s jemným vizuálem s bylinami, který odlišuje nový lik...

Koktejlová kultura se zvedá: Majitel Becherovky staví průkopnickou destilérku a bude skupovat akcie

29.August » Patria Online
Francouzské nápojové společnosti Pernod Ricard, která vlastní mimo jiné českou likérku Jan Becher - Karlovarská Becherovka, stoupl roční zisk největší měrou za posledních sedm let.

Majitel Becherovky představil nové plány. Kam potečou investice?

29.August » EuroZprávy.cz
Francouzská nápojová společnost Pernod Ricard, která vlastní mimo jiné českou likérku Jan Becher - Karlovarská Becherovka, dnes představila nové investice ve Spojených státech a Číně, tedy na svých dvou největších trzích.

Společnost Pernod Ricard představila nové investice v USA a Číně

29.August » investicniweb.cz
Francouzská nápojová společnost Pernod Ricard, která vlastní mimo jiné českou likérku Jan Becher - Karlovarská...

Investice za miliardy. Majitel Becherovky koupí amerického výrobce burbonu, v Číně postaví závod

29.August » Euro.cz
Francouzská nápojová společnost Pernod Ricard, která vlastní mimo jiné českou likérku Jan Becher - Karlovarská Becherovka, dnes představila nové investice ve Spojených státech a Číně, tedy na svých dvou největších trzích.

Bourbon za pět miliard. Majitel Becherovky představil nové investice v USA a Číně

29.August » E15.cz
Francouzská nápojová společnost Pernod Ricard, která vlastní mimo jiné českou likérku Jan Becher - Karlovarská Becherovka, představila nové investice ve Spojených státech a Číně, tedy na svých dvou největších trzích.

Návštěvnické centrum Becherovky otevřel ten, který zná její tajný recept!

5.August » Výletník.cz
Jan Becher Pernod Ricard předevčírem slavnostně otevřel moderní Návštěvnické centrum Becherovky v&nb... Celý článek

Dvě třetiny obratu Bohemsca udělají nezávislé podniky

10.July » MediaGuru
Jaké to je, když se rozhodnete vyrábět vlastní a ještě k tomu zdravé limonády, o tom hovoří Jiří Vládík, který si po 10 letech v Pernod Ricard založil značku Bohemsca.

Becherovka zmodernizovala své návštěvnické centrum v K. Varech

3.July » Agris
Společnost Jan Becher - Karlovarská Becherovka zmodernizovala své návštěvnické centrum v Karlových Varech. Z názvu zmizelo slovo muzeum, nová expozice se má také více přiblížit současné době a mladším návštěvníkům, řekl dnes ČTK manažer značky Bec...

Tato informační stránka o Jan Becher zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Becher" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes