Eliška Bečková

Related to

Vinařství Volařík má po osmé nejlepší kolekci vín

4.September » COT business
Zástupci z Vinařství Volařík si v Městském divadle Znojmo převzali ocenění za nejlepší kolekci vín v soutěži Král vín České republiky. Soutěž je pořádána od roku 2007 a v letošním třináctém ročníku si Volařík odnáší cenu za nejlepší kolekci již po...

Enoložka z mikulovského vinařství porazila zástup mužů. S vínem pracuje sedm let

19.February » Břeclavský deník
Mikulov - Uspěla ve velké konkurenci mužů, kteří vládnou tomuto řemeslu. Titulem Enolog roku 2018 se může nyní pyšnit Eliška Becková z mikulovského Vinařství Volařík.

Nejlepší odborník na víno? Zástup mužů porazila žena

26.January » Břeclavský deník
Mikulov – Uspěla ve velké konkurenci mužů, kteří často vládnou tomuto řemeslu. Titulem Enolog roku 2018 se však může nyní pyšnit Eliška Becková z mikulovského Vinařství Volařík.

Enologem roku se stala Eliška Becková z Vinařství Volařík

26.January » COT business
Titul Enolog roku 2018 získala Eliška Becková, enoložka Vinařství Volařík z Mikulova. Ocenění je udělováno při vyhlášení Vinařství roku 2018, které proběhlo 24. 1. 2019 v prostorách Výstaviště Brno. Vinařství Volařík se dostalo mezi 3 finalisty Vi...

Tato informační stránka o Eliška Bečková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Bečková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes