15
new stories - click to show

Jan Bednář

Related to

Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Janem Bednářem

Problémy justice a přeplněné věznice. DeSantis sliboval efektivnější trumpismus. Nedokázal ani úspěšně spustit kampaň. Rozsudek nad bývalým francouzským prezidentem.

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Janem Bednářem

Odbory ve stávkové pohotovosti nesměřují ke generální stávce. K čemu mohou vést Lukašenkovy zdravotní problémy. Vzpomínka na Petrušku Šustrovou.

Poslechněte si všechny nedělní komentáře s Janem Bednářem

Konsolidace veřejných financí. Zemanem zhanobený institut milostí by měl Pavel převzít do svých rukou a zbavit špíny. Místo válečných veteránů Kreml ukazuje veterány KGB.

8 českých nadějí, které prošly draftem NHL v roce 2020. Kam se posunuli Myšák, Pytlík a spol?

9.May » SportRevue.cz
Letos uplynou tři roky od chvíle, co proběhl draft NHL, v němž se objevilo také osm mladých českých hráčů. Od té doby se na své hokejové cestě posunuli o větší či menší kousek dál.

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Janem Bednářem

3.May » ČRo
Schůzka prezidenta s premiérem. Rozpočet v dubnu: Zatím dobrý. Inflace trvá dál. Táhnou ji hamižné firmy. Macronovy aspirace mění směřování Francie. Kilicdaroglu přichází s nabídkou politiky bez nenávisti. Glosa: Vizionář Kremlička.

Poslechněte si všechny nedělní komentáře s Janem Bednářem

30.April » ČRo
Kulturní války našich konzervativců. Foldynovo sladké snění, jak radikálové ruku v ruce kráčí do voleb. Ivan Vyskočil, tvrdošíjný divadelní samorost. Poslední únik? Dávná vzpurnost majálesů. Kostely ve Francii.

Návrat domů. Jan Bednář se startupem ShipMonk otevřel v Česku první sklad v kontinentální Evropě

19.April » CzechCrunch
Logistická firma chce z Chebu obsluhovat zejména americké klienty, kterým tak otevře přístup na evropské trhy. Článek Návrat domů. Jan Bednář se startupem ShipMonk otevřel v Česku první sklad v kontinentální Evropě se nejdříve objevil na CzechCrunch…

ShipMonk pokračuje v expanzi do Evropy. Nové distribuční centrum v České republice postavilo Panattoni, investorem je Accolade

19.April » FeedIT.cz
Cheb, 19. dubna 2023 – ShipMonk otevírá v Panattoni Park Cheb South své první distribuční centrum v České republice, pokračuje tím ve své expanzi do kontinentální Evropy. Nová hala je již dvanáctou … Continue reading ShipMonk pokračuje v expanzi do …

ShipMonk otevírá v Panattoni Parku Cheb South své první distribuční centrum v ČR

19.April » Dopravní noviny
19.4. – ShipMonk otevírá v Panattoni Park Cheb South své první distribuční centrum v České republice, pokračuje tím ve své expanzi do kontinentální Evropy. Nová hala je již dvanáctou nemovitostí svého druhu, kterou ShipMonk bude provozovat. Stavbu z…

Poslechněte si všechny pondělní komentáře s Janem Bednářem

Byty zlevnily, odstěhujte se kamkoliv mimo Prahu. Smutné příběhy kolem české i slovenské centrální banky. Ozbrojené ženy věští konec tohoto Ruska.

Poslechněte si všechny sobotní komentáře s Janem Bednářem

Premiér Fiala i divočák Rajchl usilovně makají pro Babiše. Drahota, která se líbí každému. Ani poštu nelze řídit jen jako firmu. Znepokojivé zprávy o Navalném.

Poslechněte si všechny sváteční pondělní komentáře s Janem Bednářem

10.April » ČRo
Dávat sliby je snazší než je plnit, což platí i pro platy učitelů. Česko, země příběhů o dálničním spojení. Senátorka jako Ježíš: Nechte maličkých Romů přijíti ke mně! Střet civilizací. Křesťané se v Jeruzalémě necítí bezpečně. František Kriegel cht…

Tato informační stránka o Jan Bednář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Bednář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes