Jaroslav Bílek

Related to

Zrušili Festival Life! na výstavišti. Organizátoři už pracují na příštím ročníku

13.October » Brněnský deník
Lidé, kteří se těšili na sport, tanec nebo počítačové hry na Festivalu Life!, mají letos smůlu. Organizátoři letošní ročník akce na brněnském výstavišti kvůli současným koronavirovým opatřením zrušili.

Brněnské veletrhy krachují. Zachránit se chtějí prodejem pavilonu

9.October » Deník.cz
Ekonomická katastrofa. Takovým souslovím označil již dříve generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš rozhodnutí o zrušení letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu. Ten se měl konat právě v těchto dnech. Místo něj teď brněnské v...

Brněnské Veletrhy prodávají kvůli koronakrizi pavilony: Prvorepubliková vila je k mání za 40 milionů

22.September » Blesk.cz
Až dosud to bylo nemyslitelné. Krachující Brněnské veletrhy začaly kvůli krizi způsobené koronavirem rozprodávat majetek. K prodeji jako první nabídly historicky chráněný Pavilon UMPRUM. Chtějí za něj 40 milionů korun.

Obří strojírenský veletrh letos zastoupí jen odborné konference

17.September » Seznam Zprávy
Místo zrušeného Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV) se letos ve stejném termínu na brněnském výstavišti uskuteční pouze několik odborných konferencí s maximálně stovkami účastníků.

Do Brna se vrací kontroverzní výstava těl. Jsou z Evropy, tvrdí organizátoři

10.September » iRegiony Impuls
Do Česka se po třech letech vrací kontroverzní výstava Bodies. Expozici skutečných lidských těl a orgánů, která vyvolává celosvětově velký rozruch, bude pod názvem Body Worlds od 24. září hostit brněnské výstaviště.

Když gólman umí kopat penalty... Bílek se inspiroval u vědců

8.September » Deník.cz
O penaltě, kterou (úspěšně) kopl brankář Ondřej Kolář, se vedly debaty. Kritici mluvili o zesměšňování soupeře. Jenže… Ve fotbale jsou obdobné příběhy takřka na denním pořádku.

Kateřina Neumannová a Jaroslav Bílek. Dvě sportovní legendy se setkaly na jihu Čech

Ona, Kateřina Neumannová, vyhrála olympijské hry v běhu na lyžích, on, Jaroslav Bílek, vyhrál třeba Závod míru. Není divu, že si měli o čem povídat.

Jaroslav Kostraba: Teď je mým hřištěm tribuna

Jaroslava Kostrabu znají sportovní příznivci v Mladé Boleslavi jakožto šéfa fotbalového kotle a také z hokejové Boleslavské smečky. Sám přitom začínal v mládí právě s kopanou. „Fotbal jsem začal hrát ve třech letech, přivedli mě k němu rodiče, za ...

Poslední krok do Evropy nevyšel. Bolka neuspěla v Liberci

12.July » Deník.cz
Fotbalisté Mladé Boleslavi nedokázali vyhrát zápas o Evropu v Liberci a v příští sezoně si poháry nezahrají.

Marek Maňas žije fotbalem už od dětství

Marek Maňas žije na sto procent fotbalem. A to už od dětství. „S fotbalem jsem začínal v pěti letech a přivedli mě k němu rodiče,“ říká osmadvacetiletý fotbalista, který v letošní neúplné sezóně hájil barvy Bakova nad Jizerou. Mládežnická léta při...

Vítěz Závodu míru Jaroslav Bílek dnes pracuje jako obchodní ředitel, na kole ale pořád jezdí

Cyklista Jaroslav Bílek se v roce 1971 narodil ve Vimperku. Právě tam poprvé usedl na kolo a dopracoval se k velmi bohaté sportovní kariéře. Startoval i na olympiádě.
Drahoslav Drábek - Fotbalový rozhodčí

Tato informační stránka o Jaroslav Bílek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Bílek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes