Šimon Bilina

Related to

Good Times Only s debutem a klipem na pokračování

4.October » Full Moon Zine
Good Times Only už dávno nesou jiný status, než „kapela ze Startéru“ a mají ambici zařadit se do popředí mladých tuzemských hudebních projektů nadcházejícího roku.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 508)

15.December » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Jen aby doba vymknuta z kloubů opět nezešílela.... aneb Mudrování nad znamenitou inscenací Mejerchold. ve Studiu Marta.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 500)

17.November » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Vyrypajevova hra je vlastně o čekání na nového spasitele… aneb Mudrování nad premiérou studentské inscenace Opilí ve Studiu Marta.

Brno oslaví 100. výročí narození Gideona Kleina koncertem ve vile Stiassni a literárním večerem

22.October » Novinky.cz
Ve čtvrtek 31. října proběhne v Židovském muzeu v Praze – pobočka Brno slavnostní komponovaný večer s koncertem předního českého klavíristy Pavla Zemena, který připomene hudebníka, skladatele a pedagoga Gideona Kleina (1919 Přerov - 1945 Fürstengr...

Nová hvězda ORDINACE: Tenhle fešák pořádně zamíchá dějem v Kamenici!

11.April » eXtra.cz
Model, hudebník, herec a od čtvrtka také hvězda Ordinace v růžové zahradě. Šimon Bilina si v populárním seriálu zahraje Jáchyma Jošta, syna arogantního, ale bohatého pacienta. A stejně jako ve skutečnosti, i ve fiktivní Kamenici bude muzikantem!

Tato informační stránka o Šimon Bilina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šimon Bilina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes