15
new stories - click to show

Hana Bočková

Related to

Varhanní koncert

19.May » Letovice
MKS Letovice Vás zve na „Varhanní koncert“, který se uskuteční ve čtvrtek 19. května 2022 v 19:00 hodin v kostele sv. Prokopa. Jedná se koncert KPH. Účinkují: Hana Bočková a Jitka Jelínková na varhany, Kristýna Vrbovská – soprán Vstupné: 100,- Kč/do…

Jaromíra Vítková: Autorské čtení ke Svátku matek

9.May » KDU-ČSL
"Čím voní domov", to je název knihy letovické autorky Hany Bočkové-Krejsové, kterou pozvala senátorka Jaromíra Vítková při příležitosti Svátku matek k autorskému čtení do Muzea regionu Boskovicka v pátek 6. května 2022.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 701)

27.November » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Žasnu, jak kapka rosy se třpytí krásně aneb Mudrování nad knížkou veršů hudebnice a pedagožky Hany Bočkové – Krejsové Čím voní domov.

Křest knihy "Čím voní domov - Hana Bočková - Krejsová"

19.November » Letovice
MKS Letovice Vás zve na křest knihy „Čím voní domov – Hana Bočková – Krejsová“, který se uskuteční v neděli 21. 11. 2021 v Kulturním domě v Letovicích.

Volební účast ve Zlínském kraji už překročila 50 procent a šplhá nahoru

9.October » Zlínský deník
Celkem 54,36 procent voličů přišlo ve Zlíně k urnám v sobotu 9. října v 10 hodin dopoledne, informoval o tom mluvčí zlínského magistrátu Tomáš Melzer.

Výstava "Příroda stvořená pastelkami"

22.June » Letovice
MKS Letovice Vás zve na vernisáž výstavy obrazů regionální malířky Zity Böhmové (Jevíčko) „Příroda stvořená pastelkami“, která se uskuteční ve středu 24. června 2020 v 18.00 hodin v sále Muzea města Letovice, Tyršova 2. Úvodní slovo přednese Rudolf …
Julius Fučík - Český komunistický novinář
Jan Chvojka - Poslanec za ČSSD
Jan Werich - Český herec
Božena Němcová - Česká spisovatelka

Tato informační stránka o Hana Bočková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Bočková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes