Julius Fučík Český komunistický novinář

Vztahuje se k

Piráti podpořili na vyznamenání básníka, co lituje, že dělníci nezakroutili buržoazii krkem

Zasloužilý umělec a básník Karel Sýs, který v minulosti za KSČM kandidoval do Senátu, byl ve Sněmovně navržen na státní vyznamenání. Oceněn byl už v roce 1989 Gustávem Husákem, byl jmenován zasloužilým umělcem. To ale není tak důležité, spíš je po...

Čistí, poctiví, mladí a neklidní piráti? Mravy zůstávají stejné. Komentář Karla Steigerwalda

11:48 » info.cz
Staří poslanci měli často sklony šidit erár. Zfixlovat vyúčtování, hamounit korunky, stovky, tisíce, pak i milióny. Zkrachovali na tom, přišla etická krize politiky, vpřed se dostali čistí, poctiví, mladí a neklidní piráti.

Karel Steigerwald: Piráti v politice aneb Nový vítr mládí, staré triky stáří

25.května » Reflex.cz
Staří poslanci měli často sklony šidit erár. Zfixlovat vyúčtování, hamounit korunky, stovky, tisíce, pak i milióny. Zkrachovali na tom, přišla etická krize politiky, vpřed se dostali čistí, poctiví mladí a neklidní piráti.

Předpověděl 3D skener i komunikátor a plánoval Cestu do pravěku 2

25.května » Technet.cz
Návštěvníci, Pan Tau, Klaun Ferdinand nebo třeba Odysseus a hvězdy. To jsou jen některé z legendárních filmů scenáristy Oty Hofmana. V nich předpověděl i některé vynálezy, které dnes běžně používáme. K výročí jeho nedožitých 90. narozenin se s nám...

V Rožnově zmizí telefonní automaty, lidé o telefonování z nich nemají zájem

22.května » Zlin.cz
ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - V Rožnově pomalu a jistě končí éra telefonních budek. Ještě letos tu nenávratně zmizí hned čtyři veřejné telefonní automaty, serveru Zlin.cz to uvedl mluvčí města Tomáš Gross.

Z Rožnova zmizí staré telefonní automaty

22.května » iRegiony Impuls
Společnost O2 Czech Republic, a.s. odstraní v Rožnově p.R. čtyři veřejné telefonní automaty. Důvodem je pokles zájmu obyvatel o využívání těchto zařízení.

Z Rožnova zmizí staré telefonní automaty, 139/2018

Společnost O2 Czech Republic, a.s. odstraní v Rožnově p.R. čtyři veřejné telefonní automaty. Důvodem je pokles zájmu obyvatel o využívání těchto zařízení.

Masy turistů se Brádlerkám vyhýbají, jsou rájem hlavně pro skialpinisty

13.května » iDNES.cz
Brádlerovy boudy nad Špindlerovým Mlýnem ve střední části Krkonoš vznikly už za třicetileté války. Dnes je vyhledávají především sportovci a skialpinisté. Život na nich přibližuje nový seriál iDNES.cz o (ne)známých krkonošských boudách. Další člán...

Masy turistů se Brádlerkám vyhýbají, jsou rájem hlavně pro skialpinisty

13.května » iRegiony Impuls
Brádlerovy boudy nad Špindlerovým Mlýnem ve střední části Krkonoš vznikly už za třicetileté války. Dnes je vyhledávají především sportovci a skialpinisté. Život na nich přibližuje nový seriál iDNES.cz o (ne)známých krkonošských boudách.

‚Mrtvá‘ místa v katastru. Zaniklé socialistické podniky mohou i dnes zkomplikovat život

12.května » Lidovky.cz
Zaniklé státní instituce a podniky z dob reálného komunismu svým způsobem pořád žijí. V katastru nemovitostí totiž vlastní pozemky a tím blokují výstavbu a rozvoj obcí. Další články k tématu: ‚Nerealizovatelné‘. Návrh nové budovy Kongresového cent...
Julius Fučík - Český komunistický novinář

Tato informační stránka o Julius Fučík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Julius Fučík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes