Jaroslav Franek

Vztahuje se k

Prezidentský šálek si zájemci budou moci téměř ohmatat

6.září » Kladenský deník
Střední Čechy – Originální památku na možná až poněkud méně střídmé pití černé kávy, což se o prvním československém prezidentovi T. G. Masarykovi všeobecně vědělo a on sám to označoval za svůj největší hřích, připravilo Masarykovo muzeum v Lánech...

Chlapík, který se domluví. Nový předseda sněmovny vděčí za svou kariéru kontaktům s byznysmeny a své věrnosti Babišovi

24.listopadu » iHNED.cz
Radek Vondráček se stal jedním z nejvyšších ústavních činitelů jen čtyři roky po svém vstupu do politiky. Na cestě vzhůru mu pomáhala jeho výřečnost a vazby na vlivné kroměřížské podnikatele. Oblibu si dokáže získat i v řadách politických konkurentů.

Tipy na víkend: Za vysvědčení zdarma na hrad či do muzea, otevření Werichovy vily nebo Slavnosti koní

První prázdninový víkend láká na spoustu akcí. Vydejte se třeba do Krušných hor, kde vás čeká Abertamská pouť a Dřevosochání. V Železné Rudě na Šumavě budou Rysí slavnosti, v Perníkové chaloupce pod Kunětickou horou je Medobraní a Ostrava se chyst...

Region se loučí s výjimečným mužem

Příbuzní známí a široká veřejnost se ve středu 22. února ve13 h v křemežském Chrámu páně svatého Michaela rozloučí se starostou Holubova Jaroslavem Fraňkem, který zemřel v sobotu po dlouhé a těžké nemoci.
Jozef Tiso - Prezident Slovenského státu
Josef Čapek - Český malíř, spisovatel, fotograf, grafik
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Jaroslav Franek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Franek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes