15
new stories - click to show

Lenka Šimůnková

Related to

Antigenní testy odhalují v domovech seniorů na Děčínsku nové pacienty s covidem

28.November » Děčínský deník
Tři kola antigenního testování na koronavirus mají za sebou v uplynulých dvou týdnech klienti domovů pro seniory na Děčínsku. Screening ukázal, že v domovech se stále objevuje nákaza covidu.

PES hlídá regiony stejně. Kraj může v uvolňování pokročit, až bude lépe všude

26.November » Ústecký deník
/DATA, ROZHOVOR/ Šíření infekce v regionu? Před měsícem bylo nejhůř. Aspoň podle čísel, která přinesl nový systém hodnocení ministerstva zdravotnictví nazvaný PES.

PES hlídá regiony stejně. Kraj může v uvolňování pokročit, až bude lépe všude

26.November » Litoměřický deník
/ROZHOVOR/ Šíření infekce v regionu? Před měsícem bylo nejhůř. Aspoň podle čísel, která přinesl nový systém hodnocení ministerstva zdravotnictví nazvaný PES.

V Teplicích se otevírá další odběrové místo na testování koornaviru

16.November » ČRo Sever
V Ústeckém kraji zatím funguje 15 odběrových míst na covid-19. 16. listopadu k nim přibude další. V Teplicích na Tržním náměstí ho otevírá pražská laboratoř Prevedig.

Návrat dětí ředitelé škol vítají. Tělocvik nahradí procházky či sledování zápasů

14.November » Ústecký deník
Ve středu 18. listopadu usednou zpět do školních lavic žáci 1. a 2. tříd, kteří stejně jako ostatní školáci mají nyní distanční výuku. Oproti jaru, kdy se děti vracely po malých skupinách, mohou přijít celé třídy. Roušky však školáci budou muset m...

V Ústeckém kraji je po části plošných testů v sociálních zařízeních pozitivní až polovina testovaných

11.November » ČRo Sever
Některá sociální zařízení v Ústeckém kraji už začala s plošným testováním klientů a zaměstnanců. První výsledky potvrdily nákazu covid-19 až u poloviny dosud testovaných.

S testováním na koronavirus v domovech může pomoci armáda

7.November » Litoměřický deník
Plošné povinné testování klientů v pobytových sociálních zařízeních, které by mělo začít v nejbližších dnech, může v Ústeckém kraji odhalit stovky pozitivních případů. Naznačují to výsledky testování v Domově se zvláštním režimem v Terezíně, kde n...

Hygienikům v Ústeckém kraji pomohou s trasováním také policisté

5.November » ČRo Sever
Hygienikům v Ústeckém kraji pomáhají s trasováním další úřady. Po ústeckém finančním úřadu nebo litoměřickém městském úřadu se nově do trasování zapojí i policisté.

Mrtvých je v Ústeckém kraji už přes 300. Většina zemřelých na covid jsou senioři

4.November » Ústecký deník
Více než tři stovky obětí má podle ministerstva zdravotnictví doposud epidemie covidu v Ústeckém kraji. Mezi zemřelými tvoří drtivou většinu senioři, kteří patří mezi nejohroženější skupiny lidí.

Hygienici na Litoměřicku za pondělí evidují 24 nových případů

3.November » Litoměřický deník
Čtyřiadvacet nových případů onemocnění covid-19 evidovali hygienici na Litoměřicku k 18. hodině v pondělí 2. listopadu. Je to o 31 méně, než za minulé pondělí.

Tato informační stránka o Lenka Šimůnková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Šimůnková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes