Jiří Borovec

Vztahuje se k

Konec mindrákům s malým poprsím!

14.května » Magazín.cz
Ženské poprsí bylo odjakživa symbolem erotična a smyslnosti. Bohužel ne všechny ženy mají to štěstí na pevná a velká ňadra, ale zato si všechny ženy přejí, aby jejich poprsí bylo krásné.

Pozor na oči, když přichází jaro. UV záření může nastartovat šedý zákal.

29.března » Magazín.cz
Češi jsou národem zahrádkářů, chatařů a kutilů a prodlužující se dny a sílící sluníčko vylákají na venkovní sídla desetitisíce lidí. Právě na zahradách mohou dostat oči pořádně zabrat.

Je na čase vyloučit Turecko z NATO?

19.března » Magazín.cz
Turci se poslední dobou hodně angažují. Mají velmi silnou armádu, která si nezadá ani s tou německou, britskou či francouzskou. To ovšem neznamená, že by mělo beztrestně napadat cizí země.

Jugoslávie, Sovětský svaz a Československo

6.března » Magazín.cz
Země, které nepřežily rozpad východního bloku. Jaká je nostalgie lidí v nástupnických zemích po minulosti a jak se tam obyvatelům žije dnes?

Jak se žije mladým dívkám na Donbasu - východě Ukrajiny?

14.února » Magazín.cz
Gajane je 18 let a studuje Doněckou univerzitu – právní fakultu. Jak se žije jí a jejím vrstevníkům v největším městě povstaleckého Donbasu – Doněcku? Spolupracovníci magazínu přinesli z této tajemné oblasti zajímavou reportáž.

Nejhorší příjmení v ČR – Lempl, Zmetek, Smrt? Jsou i daleko horší.

19.ledna » Magazín.cz
Možná vás někdy napadlo, že máte hrozné příjmení. Nebo znáte někoho, jehož příjmení byste nechtěli ani za nic. Pojďme se podívat na ty nejpikantnější, které v naší zemi máme.

Dejte ložnici osobitý styl se zajímavou fototapetou

18.ledna » Magazín.cz
V jaké místnosti v interiéru trávíte největší porci času? Ne, obývací pokoj to zřejmě nebude. Přes den je tady člověk často, nicméně minimálně na noc se přesunuje do ložnice.

Jak se moří revizoři

6.ledna » Magazín.cz
Že už jste dlouhou dobu na televizních obrazovkách neviděli pořádnou filmovou „oddychovku“ z české produkce? Unavují vás už hloupé americké filmy? Dana Morávková a Petr Batěk v hlavních rolích.

Rostov na Donu – jižní metropole Ruska na hranici Evropy a Asie

2.ledna » Magazín.cz
Seriál o mistrovství světa ve fotbale 2018 (9.) - co se zde připravuje, staví a co město nabízí svým návštěvníkům?

Tato informační stránka o Jiří Borovec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Borovec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes