15
new stories - click to show

Luka Božič

Related to

Druhý triumf v řadě. Fišerová obhájila vítězství v SP, pomohlo selhání soupeřky

4.September » iSport.cz
Kanoistka Tereza Fišerová obhájila vítězství v celkovém hodnocení Světového poháru. V závěrečném slalomu sezony v Seu d'Urgell jí dnes stačilo třetí místo. Český úspěch na španělském kanálu podtrhla druhou příčkou v závodu Gabriela Satková.

Hrdinkou slalomu v Troji je Fišerová

14.June » HoryDoly.cz
Skvělá podpora fanoušků, rodinná atmosféra. Závodníci se do Troje rádi vrací. Umělá slalomová dráha v hlavním městě České republiky je světový unikát a umí skloubit sportovní atmosféru s výhodami velkoměsta.

Kanoista Rohan si dojel na Světovém poháru v Troji pro bronz. Porazil i olympijského vítěze

12.June » iROZHLAS
anoista Lukáš Rohan vybojoval na Světovém poháru vodních slalomářů v Praze třetí místo a rozšířil dnešní medailovou sbírku domácích závodníků o třetí cenný kov. Druhý český reprezentant ve finále Vojtěch Heger skončil pátý.

Začíná opožděná světová sezóna vodních slalomářů: 1. světový pohár proběhne v Tacenu

17.October » sportovnilisty.cz
Vodní slalomáři a slalomářky budou 16.–18. října 2020 bojovat o letošní první medaile světového poháru, který se uskuteční ve slovinském Tacenu. Netradičně „až“ na podzim tak začíná jejich světová sezóna 2020. Protože se někteří čeští závodníci rozh…

Hilgertová a Kudějová ve finále. Soutěž kajakářek ovládla favoritka Jessica Foxová

7.September » sportovnilisty.cz
Na trojské slalomové dráze v Praze se rozdaly první medaile finalového závodu Světového poháru ve vodním slalomu. Dramatické finálové jízdy předvedli jak kanoisté tak i kajakářky. V soutěži singlířů na nejvyšší příčku dosáhl Slovák Matej Beňuš, kter…
Gabriela Satková - Česká kanoistka
Kateřina Kudějová - Česká vodní slalomářka, kajakářka
Štěpánka Hilgertová - Česká vodní slalomářka

Tato informační stránka o Luka Božič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luka Božič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes