Jan Brothánek

Vztahuje se k

Dopis Vladimíra Slobodziana

3.února » pinces.cz
Vážení čtenáři, v reakci na vyjádření místopředsedy Jana Brothánka zveřejňujeme dopis zaslaný panem Vladimírem Slobodzianem.

Jan Brothánek v reakci na Vladimíra Slobodziana

31.ledna » pinces.cz
V reakci na rozhovor s panem Vladimírem SLOBODZIANEM reaguje na některé zajímavé okolnosti místopředseda VV ČAST, Jan BROTHÁNEK . Přečtěte si také názor druhé strany.

Vladimír Slobodzian: O střetávání s ČAST

31.ledna » pinces.cz
Vzpomínáte si ještě na doby, kdy vycházel časopis Stolní tenis? Co vám říká jméno Veronika Macková? A už máte doma knihu Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku ?

Českolipští florbalisté rozstříleli Pelhřimov

30.ledna » i-noviny.cz
Českolipští florbalisté zvládli duel 21. kola první florbalové ligy s Pelhřimovem a po vítězství 8:1 si upevnili třetí příčku prvoligové tabulky. O tříbodovém zisku rozhodli prakticky už v první třetině, kdy se prosadili celkem čtyřikrát. Pelhřimo...

Českolipští florbalisté zvládli duel 21. kola první florbalové ligy s Pelhřimovem

30.ledna » InfoDnes.cz
(liberecdnes.cz) Českolipští florbalisté zvládli duel 21. kola první florbalové ligy s Pelhřimovem a po vítězství 8:1 si upevnili třetí příčku prvoligové tabulky. O tříbodovém zisku rozhodli prakticky už v první třetině, kdy se prosadili celkem čt...
Věci veřejné - Politická strana

Tato informační stránka o Jan Brothánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Brothánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes