15
new stories - click to show

Paul Brouk

Related to

Produktivní izolace. Paul McCartney během lockdownu nahrál nové album

22.October » Lidovky.cz
Bývalý Brouk Paul McCartney izlaci využil k tomu, aby nahrál nové album nazvané jednoduše McCartney III. Podle hudebníka jde o album plné „svobody a lásky“.

Superskupina The Jaded Hearts Club natočila solidní debut

7.October » Frontman.cz
Jak vznikají superskupiny? Stačí slavit narozky, místo objednané kapely vzít kytaru na pódium a říct pár kámošům, aby se připojili. Mimochodem proč ne i slavnému Broukovi Paulovi McCartneymu. The Jaded Hearts Club, jejichž název odkazuje na jedno ...

Takhle se líbá na veřejnosti slavný Brouk Paul McCartney (77)! Co ještě o něm nevíte?

18.June » Proženy.cz
Je to žijící legenda! Sir Paul McCartney, slavný Brouk, skvělý hudebník a ve své době idol milionů žen, slaví 77. narozeniny. Možná si myslíte, že o něm víte všechno. Opravdu? Tohle je Paul McCartney, jak ho možná neznáte.

Čtvrtstoletí ponurých vizí ustavičně sužované mysli Jaze Colemana. (P)alba Thomase Landerse

11.May » KrajskeListy.cz
VIDEO Pandemonium je devátým studiovým zářezem postpunkových buřičů Killing Joke ze Spojeného království, které bylo vydané na labelu Butterfly Recordings, založeném věhlasným producentem Martinem „Youth“ Gloverem (rovněž člen projektu The Fireman...

Tato informační stránka o Paul Brouk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Paul Brouk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes