15
new stories - click to show

Pavel Brycz Český spisovatel

Related to

Pavel Brycz: Karla. Komedie o jednom průšviháři s Kryštofem Hádkem v hlavní roli

14.November » ČRo 2 - Praha
Hlavním hrdinou komedie je gymnazista Karel. Tak trochu průšvihář. Hrají Kryštof Hádek, Matouš Ruml a Taťjana Medvecká. Poslouchejte do soboty 21. listopadu 2020.

Polepšovna na konci vesmíru. Napínavé sci-fi o děsivém vynálezu a útěku ze zajetí biorobotů

29.July » Radio Junior
Pusťte si seriál o šíleném vynálezu s názvem Biorosol. Z malých dětí dělá roboty a není před ním úniku. Dokáže s tím něco udělat Adam a jeho kamarádi?

Cirkus svět. Napínavá pohádka o zlém čaroději

15.July » Radio Junior
Černokněžník Raven se touží stát vládcem světa. Chce zastínit slunce a vyčarovat nekonečnou tmu. Podaří se mu to, nebo mu někdo překazí plány?

Upíři z nás sají energii a často i peníze, říká autor veselých hororů

4.July » iRegiony Impuls
Jablonecký spisovatel Pavel Brycz znovu válčí s upíry. Ve čtvrtém pokračování komediálního hororu pro děti jsou jeho zbraněmi česnek a humor.

Česnek útočí! Upírobijec Emil a česnektariáni jsou zpět

Na pultech knihkupectví se objevila nová kniha pro děti z pera jabloneckého spisovatele Pavla Brycze. Ve čtvrtém díle Česnek útočí, se vším zatočí se opět na scénu vrací upírobijec Emil a jeho parta.

Nadějné knižní vyhlídky: Pavel Brycz útočí česnekem, upíři mu pořád pijou krev

22.May » ČT24
Česnektarián a bijec upírů Emil pokračuje ve svém protiupírském tažení. Už ve čtvrtém pokračování „ságy“ Pavla Brycze. Příběh s názvem Česnek útočí, se vším zatočí! chystá nakladatelství na 29. května. Jak nové vyprávění začíná, napoví ukázka v to...

Pavel Brycz se účastnil Evropského literárního festivalu v Tokiu

11.November » Literární.cz
Od 2. do 4. listopadu 2019 se v Tokiu pořádal již 3. ročník Evropského literárního festivalu. Akce se zúčastnila řada významných spisovatelů, mezi které patří například Jonas Jonasson z Finska či Thomas Brussig z Německa. Českou republiku na festi...

Tato informační stránka o Pavel Brycz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Brycz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes