Martin Bureš

Related to

Budete povinně oznamovat přeshraniční transakce finančnímu úřadu?

9.September » Účetní kavárna
Na tuto otázku by měl odpovědět návrh novely daňových zákonů, který vláda předložila Poslanecké sněmovně 23. 8. 2019.

Významný návrh novely daňového řádu

6.September » Účetní kavárna
Jak se změní podmínky pro provádění daňové kontroly? Jaké novinky nás čekají v oblasti úroků z prodlení? Bude moci finanční úřad vyplácet pouze částečný nárok na odpočet?

Publikovali jsme novelu, kterou se snižuje pojistné na nemocenské pojištění a ruší se karenční doba

15.July » DAUC.cz
Na portále DAUČ jsme publikovali zákon č. 164/2019 Sb. - novelu zákona o nemocenském pojištění, zákona o pojistném na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti a zákona o organizaci a provádění sociálního zabezpečení, která...

Usnadní nový Pokyn GFŘ D-34 postupy při oceňování transakcí mezi spojenými osobami?

25.June » DAUC.cz
Generální finanční ředitelství („GFŘ“) vydalo Pokyn GFŘ D-34 Sdělení k uplatňování mezinárodních standardů při zdaňování transakcí mezi sdruženými podniky – převodní ceny („Pokyn D-34“), který vyšel dne 31. 5. 2019 ve finančním zpravodaji č. 5/2019.

Bude vláda výrazně zasahovat do získávání záměrů o investiční pobídky?

24.June » DAUC.cz
Nově by společnosti měly být motivované investovat do výzkumu a vývoje, zaměstnávat výzkumné pracovníky nebo spolupracovat s výzkumnými institucemi.

Nově na DAUČ: Daňový balíček a intrakomunitární obchody – Poukazy – Exit tax

Přinášíme vám aktuální příspěvky, v nichž opět reagujeme na daňový balíček. Tentokrát se podíváme na změny v uplatňování DPH při obchodech s EU a při použití tzv. poukazů jako platební metody. V oblasti daně z příjmů přinášíme novinky u fyzických ...

Ekvivalenční metoda u konsolidačních úprav

29.May » Portál POHODA
Metoda ekvivalence se používá v případech, kdy mateřská obchodní korporace má v dceřiné podstatný vliv, ale přesto ji nemůže ovládat. Jak bude vypadat konsolidovaná rozvaha? Hraje v ní nějakou roli odložená daň?

Zákon o dani z nabytí může být zrušen

20.May » DAUC.cz
Senátoři navrhli zrušit daň z nabytí nemovitých věcí, a to jako pozměňovací návrh v rámci projednávání novely zákonného opatření Senátu o dani z nabytí nemovitých věcí. Tento záměr má velkou podporu mezi odbornou i laickou veřejností.

Kontroverzní zdanění finančních náhrad placených církvím a náboženským společnostem vyšlo ve Sbírce zákonů

18.May » DAUC.cz
Prezident podepsal kontroverzní novelu zákona o daních z příjmů od předkladatelů z KSČM v oblasti zdanění finančních náhrad vyplácených církvím a náboženským společnostem, kterou považuje mnoho odborníků za protiústavní.

Novela DPH a EET se projednává ve 3. čtení

13.May » DAUC.cz
Poslanci projednávají ve 3. čtení návrh novel dvou důležitých daňových záležitostí – elektronické evidence tržeb a daně z přidané hodnoty.

Fotosoutěž pro fanoušky seriálu Most! má své vítěze

29.April » Homerlive
Fotosoutěž pro fanoušky seriálu Most!, kterou vyhlásilo město Most, zná už vítěze. Celkem dorazilo do soutěže 117 fotografií. Jednoho vítěze vybrala porota, druhého určili lidé svými „lajky“ na facebooku města. Porotu složenou z náměstků primátora...

Fotosoutěž pro fanoušky seriálu Most! má své vítěze

26.April » Mostecké Listy
Mostečané jsou soutěživí a rádi fotí. To je poznatek z fotosoutěže pro fanoušky seriálu Most!, kterou vyhlásilo město Most. Celkem nám přišlo do soutěže 117 fotografií. Jednoho vítěze vybrala porota, druhého určili lidé svými „lajky“ na facebooku ...
Luděk Nečesaný - Český lékař, manažer, obchodník
Matěj Stropnický - Český politik, herec a novinář
Jakub Kovář - Český hokejový brankář
Jaroslav Hlinka - Český hokejista
Hokej - Hra na ledě
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Martin Bureš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Bureš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes