15
new stories - click to show

Martin Čaban

Related to

Jan Blatný: Slovo rozvolňování v současné době nelze použít

19.February » Český rozhlas Plus
Výrok týdne analyzují komentátor serveru Seznam Zprávy Martin Čaban a odborný asistent na Katedře politologie Metropolitní univerzity Praha Jakub Charvát.

Komentátor o čtvrt roce s ministrem Blatným: Z úřadu odešla řada odborníků. To není dobrá vizitka

8.February » Český rozhlas Plus
Podcast Vinohradská 12 s komentátorem serveru Seznam zprávy Martinem Čabanem o čtvrt roce s ministrem Blatným.

Vydrží Blatný? Výměna ministra je teď riskantní, říká komentátor

29.January » Seznam Zprávy
„Jan Blatný je ministr covidu, to je jeho jediný úkol. Řeči o tom, že mezinárodní koronavirové statistiky nejsou srovnatelné, virus nezajímají. Ministr jen ztrácí čas,“ říká Martin Čaban v podcastu Stopáž.

Rusko řeší rekordní ztráty z ropy. Růst cen a vakcína možná pomohou

2.January » Seznam Zprávy
Těžba ropy v Rusku se loni poprvé od roku 2008 snížila. Průměr 10,27 milionu barelů denně je nejnižší od roku 2011. Hlavním důvodem je dohoda s ostatními producenty o snížení těžby za účelem podpory cen a také dopady pandemie.

Jihočeští letečtí záchranáři se vrátili do Plané

2.January » Seznam Zprávy
Základna jihočeské letecké záchranné služby se od pátku po čtyřech letech vrátila na letiště do Plané u Českých Budějovic. Přesunula se sem z Bechyně, kde sloužila na armádních vrtulnících.

Zakladatel jazzové dílny Karel Velebný má ve Frýdlantu ulici

2.January » Seznam Zprávy
Zakladatel letní jazzové dílny a jeden z objevitelů a zasvěcených propagátorů díla Járy Cimrmana Karel Velebný má ve Frýdlantu na Liberecku vlastní ulici. O pojmenování nově vydlážděné uličky rozhodli v anketě obyvatelé města.

Servis pro firmy č. 2: Jaké zákony se mění od 1. ledna a co to znamená

2.January » Seznam Zprávy
SZ Byznys přináší pokračování přehledu nejdůležitějších legislativních změn, se kterými se musí firmy a OSVČ od 1. 1. 2021 vypořádat. Autory jsou právní kanceláře Havel & Partners a Squire Patton Boggs.

Ústí nad Orlicí chce postavit parkovací dům v areálu bývalé textilky

2.January » Seznam Zprávy
Ústí nad Orlicí by chtělo vybudovat parkovací dům v areálu bývalé textilky Perla 01. Radnice má již hotovou projektovou dokumentaci a čeká na stavební povolení.

Vandal v Moravském krasu znovu polepuje cedule moravskou orlicí

2.January » Seznam Zprávy
Správa Chráněné krajinné oblasti Moravský kras se po třech letech znovu potýká s přelepováním malých státních znaků na cedulích moravskými orlicemi. V poslední době zaznamenala čtyři takto poničené cedule.

Komentář: Novoroční projevy ukázaly, co děláme špatně

2.January » Seznam Zprávy
Ani by se snad v dnešní době neslušelo zabývat se hlouběji kvalitou televizních novoročních projevů, kdyby se v nich nezrcadlila věc, která je nadmíru důležitá – úpadek politického řemesla.

Komentář: Covidový rok změnil politiku. Rozepsal velké drama

29.December » Seznam Zprávy
Premiérské hnutí ANO v roce 2020 zřejmě definitivně narazilo na své limity. Nejsou ale zdaleka tak nízko, aby mohla opozice předem slavit.

Tato informační stránka o Martin Čaban zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Čaban" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes