15
new stories - click to show

Jan Čada

Related to

Úplně nezdolná dvaadevadesátiletá lyžařka: jen ať padá sníh

16:26 » Zlin.cz
„Minulý týden to bylo přímo vynikající, tak krásně bílo už dlouho nepamatuji. Bylo tu nějakých třicet centimetrů prašanu, každý den jsem prošlapávala stopu. Teď už je to trochu horší, ale vítám každou sněhovou vločku.

Blýská se na skvělé plavecké časy. Hlásí se malý Toník Málek

15:20 » Zlin.cz
„Především veliké díky a obdiv manželce, Anička měla porod hodně náročný, byla statečná a patří ji můj velký dík, stejně jako všem zdravotníkům, kteří byli u toho stejně jako já,“ vypráví pár dní po narození prvního potomka sedmačtyřicetiletý mist...

Mrzutá porážka. Litvínov – Zlín 3:2

24.January » Zlin.cz
Domácím vyšel začátek zápasu, už ve třetí minutě vypálil do protipohybu Hufa litvínovský Ščotka a skóre se poprvé měnilo. V 11. minutě bylo vyrovnáno. To se do odraženého puku opřel zlínský Fořt a brankář Severočechů Godla vůbec poprvé ve třetím v...

Bod asi nenadchl nikoho. Zlín – Baník 1:1

23.January » Zlin.cz
Zápas 16. kola Fortuna ligy mezi domácími a Ostravany nabíral na tempu poměrně rychle. Zlíňané byli rozhodně lepší, vytvářeli si tlak i příležitosti, ale neujalo se nic.

Honejsek zůstává. Ve Zlíně má novou smlouvu

23.January » Zlin.cz
Pro těžce zkoušené fandy Zlína určitě potěšující víkendová zpráva. Honejskovi je devětadvacet, ze Zlína už jednou odešel. Zahrál si ve Finsku, v Hradci Králové i rivalské Kometě.

Tři králové letos jinak

23.January » Zlin.cz
Ale všechno bylo kvůli koronaviru hodně jinak. „Tentokrát jsme tříkrálovou tradiční sbírku rozdělili do třech týdnů. Ale poprvé od roku 2000, kdy jsme s ní začínali se nekoledovalo v družinách, což nesou se smutkem malí koledníci.

Tygří odveta po deseti dnech. Zlín – Liberec 2:3

22.January » Zlin.cz
Hned od začátku se bylo nač dívat. Ale oči pro pláč zůstaly nejdříve domácím. Hodně brzo, už ve 3. minutě záživné hry se trefil dovedně do Hufovy sítě liberecký Najman.

Do Zlína míří Baník. A také jeho fanoušci

22.January » Zlin.cz
Své bohaté zkušenosti s vedením obou mužstev má zlínský trenér Bohumil Páník. Ještě před rokem touto dobou byl bez angažmá, když na samém konci roku 2019 dostal v ostravském týmu padáka.

Hejtman Holiš: vedení kraje funguje, rozjezd se vydařil

21.January » Zlin.cz
Rozhovor se uskutečnil v sídle Zlínského kraje, tedy v budově číslo 21. Stalo se tak 21.1. 2021. Začal se odvíjet 21 minut po 12. hodině. Už jste se dal očkovat? Ne, určitě ne, třebaže bychom ve vedení kraje určitých možností využít mohli.

VAR v akci, Slovácko v sedmém nebi. V Ostravě vyhrálo 2:1

20.January » Zlin.cz
Už v první půli to byli Hradišťané, kteří poměrně mdlého soupeře přehrávali. Největší šanci měl Sadílek, jeho ránu zřejmě ještě tečoval domácí stoper Pokorný, ovšem reflex, který předvedl osmatřicetiletý domácí brankář Laštůvka byl excelentní.

Plzni sfoukli pěnu. Berani vyhráli 2:0

20.January » Zlin.cz
Domácí naskočili do utkání bez řady opor, mimo jiné Kašíka, Honejska, Fořta, Šlahaře nebo Hermana. Ale znát to bylo méně než málo, tedy vůbec. V 8. minutě hráli přesilovku, ideálně si najel Řezníček a jeho pumelici zaregistroval brankář Plzně Frod...

Když náměstím létá zloděj

19.January » Zlin.cz
Jen velkou shodou náhod muž, který šel zjevně krást do realitní kanceláře v domě, nikoho nezranil. Vypadl respektive vyskočil totiž z okna ve výšce nějakých pěti a půl metru.
Ondřej Moravec - Český reprezentant v biatlonu
Milan Chovanec - Politik za ČSSD, hejtman Plzeňského kraje
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Jan Čada zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Čada" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes