15
new stories - click to show

Petr Jaroš

Related to

Brankář Žukov dorazí v únoru

22.January » Jihlavské listy
Pozdě, ale přece se připojí k jihlavským hokejistům brankář Maxim Žukov. Začátkem února by měl naskočit do tréninkového procesu. Na jedenadvacetiletého Rusa se čeká od loňského léta, kdy Dukla informovala o dohodě s klubem NHL Toronto Maple Leafs,...

Na Uherskohradišťsku se srazila čtyři auta, jeden člověk zemřel

14.January » iDNES.cz
Silnice I/50 u Zlechova na Uherskohradišťsku je uzavřená kvůli tragické nehodě. V podvečer se tam srazila čtyři auta, cestovalo v nich šest lidí. Jeden člověk nehodu nepřežil, další tři utrpěli zranění. Uvedli to policejní mluvčí Petr Jaroš a mluv...

Silnice I/50 u Zlechova na Uherskohradišťsku je uzavřená. Srazilo se tam několik aut, jeden člověk nehodu nepřežil

14.January » Lidovky.cz
Silnice I/50 u Zlechova na Uherskohradišťsku je uzavřená kvůli tragické nehodě. V podvečer se tam srazila čtyři auta, cestovalo v nich šest lidí. Jeden člověk nehodu nepřežil, další tři utrpěli zranění, řekli policejní mluvčí Petr Jaroš a mluvčí h...

Nehody? Nejčastěji v obci, ve dne a v pátek. Podívejte se, jak se v kraji bourá

14.January » Zlínský deník
Za pozitivní co do celkového počtu nehod ve Zlínském kraji lze z pohledu policie označit uplynulý rok. Negativní zprávou je však nárůst usmrcených osob.

Nebezpečné silniční radovánky na sněhu: Policisty zaměstnávají drifteři

11.January » Blesk.cz
Vsetínští policisté se potýkají s řidiči, kteří se snaží „vylepšovat“ na sněhu svůj jezdecký um. Jenže jejich chování je na silnici nebezpečné, jezdí totiž na hlavních silnicích. Policie je nekompromisní a takové jednání netoleruje.

Na Vsetínsku trápí policisty řidiči, kteří zkoušejí své umění na sněhu

10.January » Novinky.cz
Policisté na Vsetínsku se potýkají s tzv. driftaři, kteří s auty zkoušejí na zasněžených vozovkách své řidičské umění. Při jízdě však ohrožují ostatní účastníky silničního provozu. Právo o tom informoval policejní mluvčí Petr Jaroš.

Po čelním střetu dvou aut na Uherskohradišťsku jsou čtyři zranění

9.January » iRegiony Impuls
K vážné nehodě na Uherskohradišťsko vyjely v sobotu odpoledne všechny složky integrovaného záchranného systému. Při čelním střetu dvou aut se zranili čtyři lidé, hasiči jednoho z nich museli z auta vyprostit.

Policie uzavřela silnici na Pustevny v Beskydech, ucpala ji auta

9.January » EuroZprávy.cz
Policie uzavřela silnici třetí třídy do horského střediska Pustevny v Beskydech. Na místě nastal dnes ráno dopravní kolaps. Silnici III/4837, která na Pustevny vede z rozhraní katastrů Prostřední Bečvy a Horní Bečvy na Vsetínsku, zablokovala auta ...

Dívka ze Zlína nedorazila do školy, hledají ji rodiče i policie

8.December » Zlin.cz
Dívka je vysoká asi 165 až 170 cm, vypadá na 14 až 15 let, má modré oči a hnědé rovné vlasy. Postavu má střední. Kam se dívka ztratila, rodiče ani policie zatím neví.

Policie pátrá po čtrnáctileté Nele ze Zlína, nedorazila do školy. Možná je v Praze

7.December » CNN Prima NEWS
Policie vyhlásila pátrání po čtrnáctileté Nele Schmidtové ze Zlína. Dívka v pondělí nedorazila do školy a se svou rodinou nekomunikuje, sdělil policejní mluvčí Petr Jaroš.

Zmizela Nela (14) ze Zlína: Nedorazila do školy a neozvala se ani rodině

7.December » Blesk.cz
Policie vyhlásila pátrání po čtrnáctileté Nele Schmidtové ze Zlína. Dívka nedorazila do školy a se svou rodinou nekomunikuje, uvedla policie.

Policie pátrá po čtrnáctileté dívce ze Zlína, nedorazila do školy

7.December » Lidovky.cz
Policie vyhlásila pátrání po čtrnáctileté Nele Schmidtové ze Zlína. Dívka v pondělí nedorazila do školy a se svou rodinou nekomunikuje, sdělil policejní mluvčí Petr Jaroš.

Tato informační stránka o Petr Jaroš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Jaroš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes