15
new stories - click to show

Marie Retková

Related to

Host: Martina Ireinová, odbornice na nářečí

24.November » ČRo 2 - Praha
Jak se u nás rodily a proměňovaly dialekty? Dá se odhadnout jejich budoucnost? A v kterých koutech naší země mluvíme ještě nářečím? Moderuje Marie Retková.

Houslový virtuos Václav Hudeček: Těší ho předávat zkušenosti mladým?

10.November » ČRo
Bere i dnes housle do ruky každý den, aby cvičil? Které byly nejdůležitější momenty jeho více než půlstoletí trvající kariéry? Moderuje Marie Retková.

Host: Prof. Jaroslav Lindner, chirurg

27.October » ČRo 2 - Praha
Co všechno ho těší a trápí jako přednostu 2. chirurgické kliniky 1. LF, která právě slaví 100 let? Jaká kouzla dnes odborníci dokáží se srdcem? Moderuje Marie Retková.

Souboj žluté: Vsadíte na ni podle Kate, hlasatelky Retkové či sexy padesátnice?

8.October » Blesk pro ženy.cz
Žlutá barva je ideálním odstínem na podzim. Jsou v ní totiž citelné dozvuky léta a je tak receptem na pošmurné nálady. Navíc dodá do tváře mladistvý nádech. Ne nadarmo ji tak nosí zralé ženy i dámy královského dvora, které jsou proslulé zářivými bar…

Rozjaření bardi, Tuna bez Boudové a SuperStar Horváth: U Mrtvýho ptáka to zase žilo!

6.October » Expres.cz
V dnešní dosti nejisté době, kdy se věci mění raketovou rychlostí a co platí dne, může být zítra úplně jinak, je fajn, že existují stálice, které drží jako skála a člověk se jich může v rozbouřených časech chytit. Jedním z takových držáků je bezespo…

13. komnata Aleše Cibulky

5.October » Chytrá Žena
Známý moderátor Aleš Cibulka dosáhl snad všeho, co si mohl jen přát – úspěchu, peněz, popularity, radosti z práce, vlastní talk show i štěstí v lásce. Až do roku 2015 jel na plný plyn, téměř bez

Host: Prof. MUDr. Milena Králíčková, rektorka Karlovy Univerzity

29.September » ČRo 2 - Praha
Jak přijala zprávu, že bude historicky první ženou v čele univerzity? Má při všech povinnostech stále ještě čas na medicínu? Moderuje Marie Retková.

Host: Karel Nešpor, psychiatr

15.September » ČRo 2 - Praha
Jak se za léta proměnila návyková onemocnění? Které závislosti jsou nejnebezpečnější, které emoce jsou zdravé? Jak si vycvičit sebeovládání?Moderuje Marie Retková.

Naše nejvyšší televizní hlasatelka ukázala krásnou rodinu: S manželem je už víc než 40 let

6.August » Super.cz
Léto nemá svázané s žádnými pracovními povinnostmi, tak si užívá desetidenní dovolenou v Železné Rudě. S manželem jezdí na kolech a každý půlden se věnuje psaní knížky rozhovorů s osobnostmi. Nám ukázala i své dva vnuky.

Čím mu učarovala stará Praha a její pamětníci? Zamýšlí se Dan Hrubý, publicista, spisovatel

3.August » ČRo
Kde a jak shání dobové fotografie? A co máme očekávat od jeho dvou nejnovějších knih s dramatickým názvem Pražské mordy? Moderuje Marie Retková.

Host: archeolog Jan Frolík

6.July » ČRo 2 - Praha
Dá se odhalit ještě něco zásadního v dějinách Pražského hradu? Čím je pro něj přitažlivá archeologie středověku? Která bílá místa naší historie by rád zaplnil?

Tato informační stránka o Marie Retková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Retková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes