15
new stories - click to show

Anne Sofia

Related to

Anne Sofie von Otter a Thomas Hampson si zahrají v operní adaptaci Bergmana

14.October » Classic Praha
Belgický operní dům La Monnaie chystá na prosinec 2024 operní adaptaci slavného filmu Fanny a Alexandr švédského režiséra Ingmara Bergmana.

Werther k výročí

14.May » Rádio Proglas
S pořadem Tóny ze scény se vydáme do Francie, kde se před 180 lety 12. května roku 1842 narodil pozdější hudební skladatel Jules Massenet. Do dvou sobotních večerů jsme rozdělili jeho operu Werther.

Werther k výročí

S pořadem Tóny ze scény se vydáme do Francie, kde se před 180 lety 12. května roku 1842 narodil pozdější hudební skladatel Jules Massenet. Do dvou sobotních večerů jsme rozdělili jeho operu Werther.

Týden s hudbou. Koncerty a představení mezi svátky a Novým rokem

27.December » Opera PLUS
V průběhu Vánoc Vám přinášíme aktuální přehled vybraných akcí posledního týdne tohoto kalendářního roku 2021. Doufáme, že bude docházet k co nejmenšímu rušení plánovaných koncertů a představení. The post Týden s hudbou. Koncerty a představení mezi s…

Popravy bez soudu: Hnutí Metoo už přispělo k prvním sebevraždám

23.November » Reflex.cz
Švédská mezzosopranistka Anne Sofie von Otter se stala nechtěnou obětí hnutí MeToo. To roku 2017 obvinilo jejího manžela Bennyho Fredrikssona ze šikany a sexuálního obtěžování hereček. Toto obvinění pro ně mělo tragické následky, Benny spáchal sebev…

Festival Věčná naděje představí uskupení Gustav Mahler Jugendorchester

24.August » MusicWeb.cz
Mezinárodní hudební festival Věčná naděje přivítá 25. srpna v prostoru Dělostřeleckých kasáren v Terezíně prestižní ​komorní uskupení souboru Gustav Mahler Jugendorchester (GMJO). Zazní Serenáda pro dechové nástroje Op. 44 Antonína Dvořáka a Smyčcov…

Hudba k Panně Marii Nanebevzaté

15.August » Rádio Proglas
K poctě nanebevzaté Matky Boží vzniklo během staletí mnoho skladeb. Koncert vážné a duchovní hudby připomene čtyři z nich.

Díla k oslavě Panny Marie

3.October » Rádio Proglas
Nedělní večerní koncert bude tentokrán zaměřen pouze na duchovní hudbu. Na prahu měsíce října se zaměříme na skladby opěvující Matku Boží.

S Lubomírem Spurným o hudebním festivalu Věčná naděje

19.July » Opera PLUS
O mezinárodním hudebním festivalu Věčná naděje, který se koná ve dnech 18. až 25. srpna 2019, jsme rozmlouvali s jeho dramaturgem, profesorem Lubomírem Spurným. The post S Lubomírem Spurným o hudebním festivalu Věčná naděje appeared first on OperaPl…

Tato informační stránka o Anne Sofia zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anne Sofia" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes