15
new stories - click to show

Peter Weber

Related to

Od sousedů: Máte málo uznání? Na rameno vás poklepe automat v budce

Myslíte, že když se nepochválíte sami, nikdo to za vás neudělá? Tak to si zajeďte do Mettauertalu ve Švýcarsku, píše Donaukurier (DK). Tam, blízko německé hranice, stojí na světě jediný automat poklepávání na rameno na světě.

Trump je údajně stále přesvědčen, že vyhrál volby

18.December » Britské listy
Prezident Trump se soukromě vyrovnal s tím, že prohrál volby, ale "nyní otočil a zakopal se hlouběji - nejen že šíří dezinformace o volbách, a sám jim věří," upozorňuje Peter Weber.

Společnost Moderna: Vakcína proti COVIDu může být schválena v prosinci

21.October » Britské listy
Šéf společnosti Moderna Inc. prohlásil, že federální vláda může přidělit mimořádné povolení k použití vyvíjené koronavirové vakcíny v prosinci, pokud společnost získá slibné údaje z třetí fáze testování, informuje Peter Weber.

Nový koronavirus "možná mutuje v méně smrtící formu"

22.April » Britské listy
Život se jen tak nevrátí k předpandemickému normálu, i když státy uvolňují karantény ve snaze rozhýbat tvrdě zasažené ekonomiky. Roušky se stanou povinnou výbavou, lidé mohou být "uvězněni uvnitř po celé měsíce" a rušné veřejné události jsou vylouče…

Další seznační nález ve stodole: Lamborghini Miura po pečlivém majiteli, v původním stavu a s minimálním nájezdem

13.August » Garáž.cz
Lamborghini Miura P400 nalezená v garáži v Německu je přesně to auto, které potřebuje každý fanoušek do své sbírky. Je totiž v absolutně originálním stavu, nebyla nikdy bouraná a její investiční potenciál je nezpochybnitelný. Odhaduje se, že bude pr…

Zlato na písku slaví poprvé Humanaová a Pavanová z Kanady

6.July » Tyden.cz
Kanaďanky Melissa Humanaová-Paredesová a Sarah Pavanová jsou novými mistryněmi světa v beachvolejbalu. Devátá nasazená dvojice ve finále porazila Američanky April Rossovou, Alix Klinemanovou 23:21, 23:21 a vybojovala pro svou zemi první medaili v hi…

Šéf rozhlasové rodiny Deutschlandradio: Zažíváme renesanci rádia, důležité je být na všech platformách

11.April » ČRo
Deutschlandradio je velkým podporovatelem digitálního rozhlasu. Na platformě DAB+ šíří všechny své okruhy v rámci celoplošné sítě DR Deutschland.
Zora Jandová - Česká herečka a zpěvačka

Tato informační stránka o Peter Weber zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Peter Weber" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes