Názory od ledu: Nejužitečnější posily? Plekanec či Muštukovs, tvrdí manažeři

V této rubrice vám pravidelně přinášíme pohled nejen prvoligových manažerů na dění v Chance lize. Před sebou máte její druhý díl.

15.October » iDNES.cz
Trénovat v Německu? Exodus severočeského sportu za západní hranici se nechystá, byť ty myšlenky kolují a třeba hokejový Litvínov je nevyvrátil.

Dorost: Slovan otočil derby z 0:3, nakonec vyhrál 7:4

13.October » HC Usti.cz
Jan Prošek - Litoměřice - Ústecký dorost odehrál další utkání soutěže. V Litoměřicích měl zápas špatně rozehraný, prohrával 0:3. Díky povedené třetí třetině, kterou Slovan vyhrál 4:0, dokázal utkání vyhrát 7:4. Čtyřmi góly se na výhře podílel Maty...

Dorost: Ústí si poradilo s Mostem

8.October » HC Usti.cz
Jan Prošek - Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté v dalším zápase dokázali vyhrát. Most porazili 6:0. Brankář Benjamín Vavřena, který je v Ústí na střídavé starty ze Slavie, vychytal ve žlutomodrém dresu svou první nulu.

Dorost: Slovan si s chutí zastřílel proti Bílině

2.October » HC Usti.cz
Jan Prošek - Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci sehráli další soutěžní zápas. Na svém ledě hostili Bílinu. Díky dobrému vstupu do zápasu se Slovan dostal do vedení, které držel celý zápas. Hosté se dokázali prosadit až ve třetí třetině. Ústí vyhrál...

Dorost: Ústí vysoko vyhrálo nad Děčínem

27.September » HC Usti.cz
Jan Prošek - Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci vyhráli další zápas. Tým vedený Janem Čalounem a Martinem Štěpánkem dokázal vyhrát nad Děčínem 13:2. Slovan svého soupeře výrazně přestřílel - 84:11.

Dorost: Slovan porazil Chomutov B

22.September » HC Usti.cz
Jan Prošek - Kadaň - Na zimním stadionu v Kadani nastoupili ústečtí dorostenci k dalšímu utkání. Jejich soupeřem byl Chomutov B. Slovan dokázal tento zápas vyhrát 5:3, dva góly vstřelil David Hurný. Trenér Jan Čaloun byl po utkání spokojený.

Dorost: Derby pro Ústí, Litoměřicím bylo pět gólů

20.September » HC Usti.cz
Jan Prošek - Ú s t í n/L. - Hokejisté dorostu Slovanu Ústí odehráli derby s Litoměřicemi. Diváci v Ústí viděli celkem devět branek. Domácí Slovan vyhrál 5:4. Rozhodující gól vstřelil Matyáš Čaloun.

Jsou to borci. 4 hráči, kteří v jednom extraligovém zápase dali alespoň pět gólů

15.September » SportRevue.cz
Nejvíc bodů v jednom extraligovém zápase posbíral Petr Čajánek. Bývalý zlínský útočník se v utkání s Opavou blýskl sedmi body. Víte ale, kdo dal v jediném utkání nejvíc gólů?

Dorost: Slovan prohrál v Mostě, vstřelil jeden gól

15.September » HC Usti.cz
Jan Prošek - Most - Ve druhém kole dorostenecké soutěže prohrálo Ústí v Mostě 1:3. Slovan svého soupeře sice přestřílel, ale z 51 střel dokázal skórovat jen jednou. Mostu na tři góly stačilo 23 střeleckých pokusů.

Dorost: Na úvod soutěže Ústí prohrálo v Bílině

9.September » HC Usti.cz
Jan Prošek - Bílina - Ústeckým dorostencům se vstup do Ligy dorostu nepovedl podle představ. V prvním zápase Slovan nestačil na Bílinu, které podlehl 4:5. Žlutomodrým se nepodařila druhá třetina, kterou prohráli 1:3.

Nejde pořád dávat lidi do karantény, míní ústecký šéf Čaloun

4.September » iDNES.cz
Ústecký hokejový Slovan je v karanténě, start 1. ligy má o dva dny odložený a sportovní šéf klubu Jan Čaloun si stýská: „Nabouralo nám to program.“

Tato informační stránka o Jan Čaloun zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Čaloun" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes