15
new stories - click to show

Tomáš Canibal

Related to

Pacientům začala sloužit první modulární budova, stavba trvala pět měsíců

9.January » iRegiony Impuls
Pacientům Karvinské hornické nemocnice se tento týden otevřel nový třípodlažní pavilon, jehož stavba trvala pouhých pět měsíců. Jde totiž o první modulární budovu pro nemocniční účely v Česku i na Slovensku.

Nový pavilon Karvinské hornické nemocnice už slouží pacientům. Stavěl se pět měsíců

5.January » TV Polar
Modulární přístavba Karvinské hornické nemocnice začala sloužit pacientům. Prozatím jsou od dnešního dne v provozu ambulance v přízemí. První patro je určeno pro oddělení následné péče, vedení nemocnice ho ale prozatím využije pro pacienty s covidem.

V Karviné se otevřel modulární nemocniční pavilon

5.January » Seznam Zprávy
Karvinská hornická nemocnice otevřela první modulární nemocniční budovu v Česku, stavěla se pět měsíců. Provoz v přízemí zahájila ortopedická ambulance, ambulance chirurgie páteře a také anesteziologická a protetická ambulance.

Karvinská nemocnice nepřijímá kvůli covidu interní pacienty. S péči vypomůže soukromě zařízení

4.November » iROZHLAS
Krajská nemocnice v Karviné kvůli nedostatku personálu zavřela v pondělí internu a nepřijímá nové pacienty od záchranné služby. Interní oddělení bude uzavřeno minimálně do pondělí. S péčí o interní pacienty vypomůže soukromá Karvinská hornická nem...

Krajská nemocnice se hroutí pod náporem covidových pacientů. Sanitky posílá jinam

4.November » CNN Prima NEWS
Krajská nemocnice v Karviné kvůli nedostatku personálu zavřela v pondělí internu a nepřijímá nové pacienty od záchranné služby. Interní oddělení bude uzavřeno minimálně do pondělí. S péčí o interní pacienty vypomůže soukromá Karvinská hornická nem...

Lékaři z interny v Karviné-Ráji mají covid. Nemocné pacienty vozí sanitky jinam

Krajská Nemocnice v Karviné-Ráji od úterý nepřijímá pacienty s podezřením na nemoc Covid-19. Sanitky proto vozí pacienty s podezřením na covid mimo jiné do Karvinské hornické nemocnice.

Nemocnice v Karviné nepřijímá pacienty od záchranky! Nemá lékaře

4.November » Blesk.cz
Krajská nemocnice v Karviné kvůli nedostatku personálu zavřela v pondělí internu a nepřijímá nové pacienty od záchranné služby. Interní oddělení bude uzavřeno minimálně do pondělí.

Karvinská nemocnice kvůli nedostatku personálu přestala přijímat pacienty

4.November » Novinky.cz
Nemocnice Karviná-Ráj od pondělí nepřijímá od záchranné služby pacienty na internu. Oddělení bylo uzavřeno kvůli nedostatku personálu a zavřené zůstane minimálně do příštího pondělí. S pacienty z interny pomůže soukromá Karvinská hornická nemocnic...

V Karviné navyšují kapacitu lůžek pro Covid pacienty, každé lůžko má kyslíkovou terapii

31.October » TV Polar
Karvinská hornická nemocnice na výzvu Ministerstva zdravotnictví rozšiřuje kapacity pro další případnou potřebu hospitalizování pacientů pozitivních na Covid. Výhodou této nemocnice je, že každé lůžko je tady vybaveno kyslíkovou terapií.

KHN navyšuje kapacitu lůžek pro Covid pacienty, každé lůžko má kyslíkovou terapii

30.October » TV Polar
Karvinská hornická nemocnice na výzvu Ministerstva zdravotnictví rozšiřuje kapacity, pro další případnou potřebu hospitalizování pacientů pozitivních na Covid. Výhodou této nemocnice je, že každé lůžko je tady vybaveno kyslíkovou terapií.

PODÍVEJTE SE: Unikátní pavilon karvinské nemocnice dokončen. Je z kontejnerů

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Areál Karvinské hornické nemocnice (KHN) se rozrostl o nový pavilon. Ten vyrostl v rekordně krátkém čase mezi hlavní budovou a objektem Centra pracovní medicíny, kolmo k ulici Zakladatelská.

Karvinská hornická nemocnice je první v ČR, která staví nový pavilon modulárním systémem

10.October » TV Polar
Karvinská hornická nemocnice finišuje se stavbou nového pavilonu. V něm najdou pacienti několik ambulancí a také lůžkové ortopedické oddělení. Celá přistavěná budova je řešena modulárním systémem, nový pavilon tedy bude poskládán z jednotlivých ko...
Jiří Martínek - Politik za ČSSD
Radek Sušil - politik - ČSSD
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Tomáš Canibal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Canibal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes