15
new stories - click to show

Vladimír Čech

Related to

Snímek kosího otce vyhrál Czech Nature Photo. Přečtěte si, jak ho autor pořídil

12.May » Žena-in.cz
Mezinárodní porota soutěže Czech Nature Photo udělila titul Fotografie roku fotografovi Igoru Mikulovi za snímek s názvem Kos černý. Do soutěže se přihlásilo 267 autorů, kteří zaslali 2300 fotografií.

Czech Nature Photo zná své vítěze. Letos si titul odnesl Igor Mikula se snímkem kosů

11.May » Informuji.cz
Mezinárodní porota soutěže Czech Nature Photo udělila titul Fotografie roku fotografovi Igoru Mikulovi za snímek s názvem Kos černý. Slavnostní vyhlášení cen se konalo online na sociálních sítích Czech Photo 10. května. Vítězné i nominované snímky...

Vítězný snímek Czech Nature Photo, kosáci Igora Mikuly, vznikl na toaletě

10.May » Hobby.cz
Oceněné fotografie pátého ročníku prestižní soutěže vyhlásila porota prostřednictvím online přenosu na sociálních sítích dnes v podvečer. Vyhrál záběr, do něhož by to na první dobrou nikdo neřekl. Spolu s dalšími letošními soutěžními snímky je od ...

Známe nejlepší české fotky přírody pro rok 2021: Zvítězili kosové Igora Mikuly

10.May » Bleskově.cz
Vítězem pátého ročníku soutěže Czech Nature Photo se stal Igor Mikula se snímkem kosů. Vítězné snímky si můžete prohlédnout v galerii u tohoto článku.

Toto jsou nejlepší české fotky přírody pro rok 2021: Nominace na Czech Nature Photo

5.May » Bleskově.cz
Mezinárodní porota vybrala v jubilejním pátém ročníku soutěže Czech Nature Photo nominované snímky. Všechny si je můžete prohlédnout ve fotogalerii.

# LAJNA BUDE POKRAČOVAT Seriál Lajna se dočká 3. série. Vrací se Jiří Langmajer jako Luboš Hrouzek i Hana Vág...

4.May » Kritiky.cz
# LAJNA BUDE POKRAČOVAT Seriál Lajna se dočká 3. série. Vrací se Jiří Langmajer jako Luboš Hrouzek i Hana Vágnerová jako Denisa.

FOTO: Prohlédněte si nejkrásnější snímky přírody. V celosvětové soutěži bodoval i Čech

19.April » Pozitivní zprávy
Zvířecí portrét, soužití lidí a přírody nebo chování ptáků. Porotci soutěže The world natures photography ocenili v celkem třinácti kategoriích nejlepší snímky přírody za rok 2020. Se svou fotkou lišky se na stříbrné příčce v kategorii Animals and...

Kempy se na sezónu plní! Jeden vyprodal chatky v červenci za 6 hodin

11.April » tn.cz
Češi stále nemají jistotu, jestli se v létě dostanou do zahraniční, a tak si aspoň pojistili místo v tuzemském kempu. Oblíbená rekreační střediska hlásí tři měsíce před začátkem prázdnin téměř vyprodáno. Zájem je dokonce i o netradiční hobití domk...

Toto jsou nejlepší české fotky přírody pro rok 2021: Nominace na Czech Nature Photo

5.April » Bleskově.cz
Mezinárodní porota vybrala v jubilejním pátém ročníku soutěže Czech Nature Photo nominované snímky. Všechny si je můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Vdova po Vladimíru Čechovi (†61) Milada: Přiznala lásku a vztah! Kdy k tomu došlo?

23.March » Blesk.cz
V padesáti letech přišla o milovaného manžela Vladimíra Čecha (†61) a nějakou dobu to vzalo chuť do života i jí. Ovšem pak našla herečka a dabérka Milada Čechová (57) novou lásku a nyní se s ní pochlubila i světu.

Vdova po Vladimíru Čechovi Milada nám představila svou lásku: Už šestý rok prožívá líbánky

23.March » Super.cz
Před osmi lety se Miladě Čechové, herečce, dabérce, a především mámě dvou dětí, zcela změnil život, když zemřel její milovaný muž Vladimír Čech (✝61) . Oblíbený herec a populární moderátor podlehl zákeřné chorobě. Vdova se ocitla na dně, přesto jí...

Před osmi lety prohrál Vladimír Čech boj s rakovinou. Jak na něho vzpomíná jeho žena?

22.March » Super.cz
Letos 22. března to je už osm let, co zemřel herec a moderátor Vladimír Čech (✝61) . Jeho druhá manželka Milada, která s ním prožila 21 roků, Super.cz vyprávěla nejen o tom, jak se spolu seznámili.

Tato informační stránka o Vladimír Čech zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Čech" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes