15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Tereza Čechová

Sprintová mistrovství v Opavě

Sprintová série významných celostátních závodů vyvrcholí o víkendu na přelomu září a října v Opavě. Orientační běh Opava tam pořádá Mistrovství ČR ve sprintu a Mistrovství ČR sprintových štafet.

Mistry v knock-out sprintu Král a Čechová

Premiérové Mistrovství ČR v knock-out sprintu proběhlo ve sváteční čtvrtek v Písku. Mistry se stali Tereza Čechová a Vojtěch Král.

Kosová a Nykodým nejlepší na klasice v Hoděšovicích

Sedmým závodem Českého poháru byla klasická trať, která se běžela v okolí Hoděšovic. Za velkého tepla si pro vítězství v elitě doběhli Denisa Kosová a Miloš Nykodým.

Rumpál vyhráli Čechová a Jonáš

Třídenní závody s názvem Rumpál uspořádal oddíl orientačního běhu TJ Slovan Luhačovice. Centrum bylo v areálu fotbalového hřiště v Přečkovicích.

Kosová a Křivda pátí ve sprintu Světového poháru

Druhá série letošního Světového poháru začala sprintem v České Lípě. Denisa Kosová i Tomáš Křivda vybojovali pátá místa.

PLAVBA LODÍ PO VLTAVĚ 22. 7. 2023

Společnost česko-kubánského přátelstvi, Martiánská asociace Kubánců žijících v ČR ve spolupráci s ambasádou Kubánské republiky v ČR uspořádali plavbu výletní lodí Hamburg po Vltavě při příležitosti oslavy 70. výročí útoku na kasárna Moncada, zahájen…

M ČR na klasice - Křivda obhájil, velké překvapení Bogárová

O víkendu proběhl vrchol domácí jarní sezóny - Mistrovství ČR na klasické trati. V mužích suverénně obhájil titul Tomáš Křivda, v ženách překvapivě pokořila všechny favoritky Adélka Bogárová.

Nominace na MS - 5 mužů a 4 ženy

Realizační tým české reprezentace nominoval závodníky na letošní mistrovství světa, které se uskuteční v červenci ve Švýcarsku. V nominaci je pět mužů a čtyři ženy.

V Říčanech nejrychlejší Čechová a Král

Český pohár v orientačním běhu pokračoval sprintem v Říčanech. V elitních kategoriích si pro vítěuství doběhli Vojtěch Král a Tereza Čechová.

Tato informační stránka o Tereza Čechová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Čechová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes