Pavel Čempěl

Related to

PODÍVEJTE SE: Toto je nový víceúčelový vůz strážníků v Bohumíně

Strážníci v Bohumíně se dočkali rozšíření vozového parku. Ke třem osobním zásahovým služebním automobilům jim teď přibyl víceúčelový devítimístný transportér. Je to první podobné auto za 30 let fungování městské policie.

Opuštěná vilka v centru Bohumína se promění na byty pro handicapované

Starý a opuštěný dvoupodlažní objekt v centru města postavený na začátku 20. století se promění v zázemí pro mentálně postižené obyvatele města.

Bohumín chce usilovat o peníze z česko-polského projektu na podporu turistických atrakcí

29.September » Bohumín
Koronavirus letos decimuje mimo jiné oblasti i turismus. Opět jej zvednout na nohy by mohl regionu pomoci také projekt Slezsko - Moravské pohraničí, do nějž se chce zapojit i město Bohumín. Slibuje si od toho podporu největších turistických atrakc...

Bohumín opět podpoří cestu nemocných dětí za čerstvým vzduchem

25.September » Bohumín
Děti z Bohumína, které dlouhodobě trápí zdravotní problémy, mohou v zimě vyjet na měsíční ozdravnou kůru. Pobyt v Podbeskydí organizuje město, které také zajistí a zaplatí dopravu do sanatoria v Metylovicích. Léčebné pobyty Bohumín podporuje už od...

Bohumín ocenil muže zasahující u tragického požáru, v sobotu uctí památku obětí

Čtyři desítky zasahujících záchranářů, kteří v sobotu 8. srpna zasahovali u požáru panelového domu v Nerudovy ulice v Bohumíně, včera ocenilo vedení města v Národním domě Pod Zeleným dubem.

Senioři vyřídí ODISku přímo na bohumínské radnici

1.September » Bohumín
Konec cestování seniorů za vyřízením elektronické karty ODISky do jiných měst. Díky spolupráci bohumínské radnice a koordinátora krajské dopravy KODIS si o ni nově mohou lidé starší 65 let požádat přímo v budově městského úřadu. Stačí mít s sebou ...

Bohumín uctí památku obětí žhářského útoku

29.August » ČRo Ostrava
Zvuk kostelních zvonů a minuta ticha. Tak bude vypadat uctění památky obětí žhářského útoku v Bohumíně. Město ji plánuje na 12. září v 18 hodin.

Bohumín kostelními zvony a minutou ticha uctí památku obětí požáru

27.August » Bohumín
Večer v sobotu 12. září se v Bohumíně na chvíli "zastaví život". Úderem 18. hodiny se rozezní kostelní zvony, organizátoři a účastníci sportovních či společenských akcí přeruší činnost a společně s obyvateli celého města uctí památku obětí tragick...

V Bohumíně do sběrných dvorů i se starým samsungem

30.July » Moderní obec
Bohumíňáci, kterým doma dosloužila elektronika značky SAMSUNG, s ní bez obav mohou i v srpnu vyrazit do některého z městských sběrných dvorů. Technické služby (BM servis) budou od veřejnosti stará zařízení této značky i nadále zdarma odebírat a za...

Interna bohumínské nemocnice už naplno funguje

29.June » Novinky.cz
Po nucené dvoutýdenní koronavirové pauze je od pátku 26. června opět v plném provozu interní oddělení v Bohumínské městské nemocnice. Po třech vlnách testování na onemocnění covid-19 jsou zaměstnanci i pacienti bohumínské interny negativní.

V Bohumíně letos zaplní díru po Prázdninovém kolotoči více dětských táborů

18.June » Novinky.cz
Zatímco tradiční Prázdninový kolotoč s výlety a hrami pro děti se letos v létě kvůli koronaviru neuskuteční, nabídka letních táborů v Bohumíně posiluje. Do konce školního roku zbývá už jen pár dnů, ale rodiče mohou své potomky ještě stále přihlásit.

Radnice v Bohumíně částečně obnovila provoz odboru dopravy

15.June » Novinky.cz
Po dvoutýdenní koronavirové uzavírce odboru dopravy v Bohumíně se v pondělí 15. června částečně obnovil provoz dopravní agendy. K dispozici bude zatím jen výdej nových řidičáků a značek z depozitu.
Petr Vícha - Politik za ČSSD
Vít Bárta - politik za VV
Božena Němcová - Česká spisovatelka
ČSSD - Přední levicová politická strana
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Pavel Čempěl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Čempěl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes