15
new stories - click to show

Michal Hejda

Related to

První pohraniční bunkr postavili před 85 lety na Bohumínsku

23.December » Bohumín
V prosinci uplynulo 85 let od chvíle, kdy v Československu začala výstavba pohraničního opevnění, němých strážců hranic. Tyto stavby měly bránit mladou republiku před nepřítelem. Bohumínsko bylo první oblastí, kde se opevnění stavělo.

Repliky osobních zbraní z první republiky i poplachové zvonky novinkami v bunkru

9.July » Bohumín
Nejen repliky osobních zbraní vojáků z časů první republiky budou novinkami v pěchotním srubu MO-S5 Na Trati, kde funguje muzeum. Klub vojenské historie Bohumín dovybavuje nejen expozici díky dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Prvorepublikový bunkr v Bohumíně se o Vánocích netradičně otevře veřejnosti

20.December » Novinky.cz
Zjistit, jak trávili Vánoce vojáci v prvorepublikovém pohraničním bunkru, mohou zájemci v sobotu 21. prosince v bohumínském srubu Na Trati. Ten se pro veřejnost mimořádně otevře od 16 do 20 hodin.

Podzimní prázdniny nabídnou v Bohumíně divadlo, bruslení i filmový maraton

24.October » Novinky.cz
Prodloužený víkend a navrch dva dny podzimních prázdnin čekají v závěru října na všechny školáky. Ty jim v Bohumíně pomůže zpestřit knihovna, kino i zimní stadion. Čeká na ně sedm filmových představení, divadelní workshop i veřejné bruslení. Letos...

Tato informační stránka o Michal Hejda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Hejda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes