15
new stories - click to show

Kateřina Chourová

Related to

Vánoční sbírka v Třebíči: dětem s vadou zraku pomohou nové přístroje

14.January » Třebíčský deník
Každý, kdo přispěl, pomohl dětem se zrakovou vadou. Letošní vánoční sbírka pořádaná třebíčskou radnicí vynesla přes jednapadesát tisíc korun. Výtěžek z ní využije Nemocnice Třebíč.

Rožmitál pod Třemšínem má nového starostu. Je jím Pavel Bártl

27.January » Příbramský deník
V Rožmitále pod Třemšínem zastupitelé ve středu 27. ledna zvolili nového starostu. Stal se jím dosavadní místostarosta Pavel Bártl. Nahradil tak Josefa Vondráška, který na konci loňského roku náhle zemřel.

Z ARCHIVU: Před prázdninami se hvožďanští školáci naučili základy první pomoci

/FOTOGALERIE/ Základy první pomoci se žáci ve Hvožďanech naučili před šesti lety v předposlední den ve škole pod dohledem zdravotníků a také dobrovolných hasičů. A nezůstalo jen u povídání, děti si na jednotlivých stanovištích mohly například vyzkou…

Veřejného griloviště se dočkali také v Kyjově

K oblíbené letní kratochvíli patří bezesporu grilování a pikniky. Vzdávat se jich nemusí ani lidé ve městech. Steak si totiž mohou připravit na veřejných grilovištích.

Nové griloviště mohou využívat také lidé v Tachově

13.July » prvnizpravy.cz
K oblíbené letní kratochvíli patří bezesporu grilování a pikniky. Vzdávat se jich nemusí ani lidé ve městech. Steak si totiž mohou připravit na veřejných grilovištích.

Tato informační stránka o Kateřina Chourová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Chourová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes