15
new stories - click to show

Benjamin Cita

Related to

Soutěž Fantasy s Angličanem. Vzdaluje se vám zájezd, proč nezkusit wildcard?

27.August » Seznam Zprávy
Přestřílí Lukaku Salaha? Přechytračí Guardiola svého studenta Artetu? Komu svěřit pásku a co znamená blížící se reprezentační okno? Tým Angličana přemítá, jak přilákat body ve třetím kole Fantasy a přiblížit se výletu do Londýna!

Přijde Manchester City o levého obránce Mendyho? Zájem je a to i z velmi lukrativních adres...

5.July » premiership.cz
Premier League > Inter Milán, úřadující šampion Serie A, se začal zajímat o podpis levého beka Manchesteru City Benjamina Mendyho.

Footballový boulevard - čtvrtek 04.03.2021

4.March » premiership.cz
Boulevard > Joan Laporta si vyhlédl legendu Manchesteru, André Silva přitahuje zájem dalšího anglického týmu, v Newcastlu to vře a Jürgen Klopp nemá v plánu uvolňovat své hráče pro reprezentaci. Co dalšího nám nabízejí anglická média a tisk?

Virus v Anglii: Premier League jde o miliardy!

15.April » eFotbal.cz
Premier League > Anulovat, či neanulovat. To je, oč běží v zemi nejslavnějšího básníka anglické historie, kde fotbalová liga prožívá drama jako Shakespearovou rukou psané. Klubům ve středu tabulky může nastalá situace připadat jako Mnoho povyku pr...

Tato informační stránka o Benjamin Cita zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Benjamin Cita" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes