Steven Cohen

Vztahuje se k

Cohen: Ale Rusové mají důvod si myslet, že USA proti nim vedou válku!

25.prosince » prvnízprávy.cz
Mnoho Rusů věří, že Spojené státy za posledních 25 let „vedly válku proti Rusku“, uvedl americký politolog Stephen Cohen. A věří tomu ze zřejmých důvodů.

Expert: americká média příliš důvěřují ve "věci Ruska" zpravodajským službám

19.prosince » Nová republika
19. 12. 2017 zdroj I když se mnohá americká média kdysi kriticky stavěla k úniku informací, přicházejícím ze zdrojů v bezpečnostních službách v zemi, dnes tyto informace zveřejňují, aniž by je podrobila nějaké kontrole, zejména pokud jde o "dohody...

Chytří hoši z Wall Street

9.června » investicniweb.cz
Steven Cohen, Bill Ackman, Leon Cooperman. Tři slavní manažeři hedgeových fondů, jejichž příběhy ilustrují, jak první...

Média: v USA byl rozptýlen mýtus o druhé světové válce a politikům bylo doporučeno, aby jeli do Moskvy

15.května » Nová republika
15. 5. 2017 zdroj Místo aby se zabývali podněcováním nenávisti mezi Moskvou a Washingtonem, měli by vůdci demokratické strany oslavit s Rusy Den vítězství a uctít památku milionů lidí, kteří zahynuli na východní frontě, konstatoval dopisovatel čas...

Guardian: Ať se Američané podívají do zrcadla, vměšují se celá léta!

6.ledna » prvnízprávy.cz
Obvinění ze zasahování do prezidentských voleb Ruskem zní alarmujícím způsobem, píše v článku pro The Guardian Owen Jones. Ale je zde dvojí metr Washingtonu.

Consortiumnews: Clintonová spouští do pohybu nebezpečné síly!

4.listopadu » prvnízprávy.cz
Ve snaze odvrátit pozornost od vlastních skandálů ve Spojených státech američtí demokraté obviňují Trumpa a jeho poradce ze spojení s Kremlem, a vytváření krajně nebepečnou situaci, napsal Consortiumnews.

Cohen: Zdá se, že se NATO připravuje na reálnou válku s Ruskem

27.května » prvnízprávy.cz
Americká snaha o posílení NATO, namířená proti imaginárním hrozbám, by měla být považována za přípravu na skutečnou válku, uvedl v pořadu Johna Batchelora americký profesor Stephen Cohen.

Bermudský trojúhelník, ve kterém mizí peníze těch nejbohatších

10.února » Eurodenik.cz
Nejbohatší Američané ušetří šest miliard dolarů (více než 30 miliard korun) na daních tím, že své finance přesměrují na Bermudy. Ukázal to průzkum listu New York Times.
Lucian Freud - Britský malíř
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Steven Cohen zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Steven Cohen" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes