Olivia Cooke

Vztahuje se k

Ready Player One je splněný sen

7.dubna » FantasyPlanet.cz
Steven Spielberg je gigant takového formátu, o kterém se většině ostatních může jen zdát a zatím nevypadá, že by se chystal do důchodu.

Ready Player One: Hra začíná – recenze filmu

31.března » AVmania.cz
Splněný geekovský sen, nabízející smršť popkulturních odkazů k filmům a videohrám posledních desetiletí. Steven Spielberg a jeho pohádková honba za pokladem ve virtuální realitě dystopického světa.

Ready Player One: Hra Začíná (Ready Player One) - Recenze - 85%

30.března » Kritiky.cz
Píše se rok 2045 a obrovské množství lidí tráví svůj volný (ba i pracovní) čas ve virtuální realitě. Konkrétně ve světě OASIS, který vytvořil geniální, leč uzavřený ...

Spielberg představil svůj nový film. Ready Player One je pro milovníky sci-fi, osmdesátek a videoher

22.března » Seznam Zprávy
Steven Spielberg je zpět - a jinak, než ho známe. Fenomenální režisér se rozhodl zúročit svoji lásku k videohrám a natočil nový film. Po divácky úspěšném historickém dramatu Akta Pentagon vsadil tentokrát na sci-fi.

Hra začíná: Znáte už tuto roztomilou brunetku? Kvůli dekoltu si možná nevšimnete očí, ale byla by to škoda

20.března » Super.cz
Herečka Olivia Cooke (24) zatím není ve světlech reflektorů moc dlouho, na své profesní dráze ovšem nabrala velmi dobrý směr. Ví se o ní díky účinkování v seriálu Batesův motel, který ji dostal do povědomí nejen diváků, ale také tvůrců, a obrovsko...

Trailer: Anya Taylor-Joy a Olivia Cooke v černé komedii Thoroughbreds

1.prosince » filmserver.cz
Mezi černou komedií a thrillerem se pohybuje film Thoroughbreds , v němž hrají Anya Taylor-Joy a Olivia Cooke dvě kamarádky z dětství, které vezmou svůj život do vlastních rukou.

Ready Player One: První fotka ze Spielbergova snímku je tady!

28.srpna » Kinobox.cz
První pohled na hrdiny nové sci-fi v režii Stevena Spielberga Ready Player One (2018) je konečně tu díky časopisu Empire.

Simon Pegg a Ready Player One

19.března » ČSFD.cz
Steven Spielberg nám už v červnu naservíruje fantasy Obr Dobr a ihned se vrhne na svůj další film. Ne nepůjde o Indiana Jonese 5, ten dorazí až v červenci 2019. Nejdřív se dočkáme sci-fi Ready Player One, která bude vycházet z úspěšného románu Ern...
Ben Mendelsohn - Australský herec

Tato informační stránka o Olivia Cooke zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Olivia Cooke" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes