Martin Danek

Vztahuje se k

Český start-up zvyšuje rychlost strojů díky novým povrchovým materiálům

13.prosince » iHNed.cz
AdvaMat vyvíjí a vyrábí unikátní povrchové materiály, které zvýší rychlost i životnost strojů. Povlaky tenčí než lidský vlas naprašuje například na obráběcí nástroje atom po atomu v plazmě. Mimo to se start-up věnuje vývoji nové slitiny, jež by mo...

Ukázková sousedská spolupráce

8.srpna » idobryden.cz
Osm plavidel brázdilo o víkendu vody salašské hasičské nádrže. Neckyáda opět přitahuje více a více zájemců právě o soutěž podomácku vyrobených plavidel.

V Třebíči se uskuteční největší fotbalový turnaj v historii

31.května » Třebíč
Třebíč Open 2017 přivítá přes 100 fotbalových týmů ze čtyř zemí Evropy. Třídenní sportovní svátek vypukne po celém Třebíčsku v pátek 9. června a bude trvat až do neděle 11. června.

Interiér: Symbióza starého s novým

3.dubna » Dům a byt
Proměnit za pouhé tři měsíce byt z fáze hrubé stavby do stavu smysluplně navrženého, zrekonstruovaného a zařízeného si přáli Roman a jeho přítelkyně Jana. Vyhovět tomuto požadavku se zdálo téměř vyloučené, nakonec se však nemožné stalo skutkem.

V Česku vyrábíme obrněné transportéry, armáda si je ale nekupuje

20.prosince » ZaVolantem.cz
Názory V posledních letech jsem často z úst českých politiků slýchal, že náš stát má při veřejných zakázkách podporovat domácí výrobu. S tím lze souhlasit minimálně z důvodů, že tak peníze zůstají v naší ekonomice a pomáháme tím i pracovnímu trhu....

Oškrábaná omítka místo obrazů a nábytek z bazaru! Koukněte na unikátní byt z 19. století

18.dubna » Proženy.cz
Byt nacházející se v domě z konce 19. století opustil původní majitel uprostřed rekonstrukce. Současní majitelé jej koupili ve stavu hrubé stavby, přesto se chtěli stěhovat do tří měsíců.
David Koller - Český zpěvák, skladatel a bubeník
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Martin Danek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Danek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes