Tomáš Daněk

Vztahuje se k

Pátý titul Tomáše Daňka

7.srpna » idobryden.cz
Úmorná vedra přilákala k salašské požární nádrži desítky nadšenců, kteří se zúčastnili tradičního klání v překonávání pětadvacet metrů dlouhé dřevěné lávky na kole i na trakaři. Na kole se pokusilo trať zdolat osm dětských závodníků.

Při Neckyádě soutěžili v přejíždění úzké lávky s trakařem. Ve vodě skončil každý

4.srpna » Novinky.cz
Desítky milovníků vodních hrátek přivedla v sobotu současná vedra k požární vodní nádrži v Salaši na Slovácku. Konala se tam tradiční Neckyáda, jejímž hlavním hřebem bylo přejíždění po třicet metrů dlouhé úzké lávce na kole a s trakařem.

Sedm zakončení v interaktivním Torment traileru

13.ledna » Eurogamer
Tomáš Daněk z Playmana nám dal na vědomí, že jejich hlavní zimní želízko v ohni, isometrické RPG Torment: Tides of Numenera je oficiálně prohlášeno za dokončené. Nic tak už nezabrání vydání 28. února na PC/PS4/X1 ( Alza.cz ). Výrobce z polského Te...

Těhotná žena si našla netradiční koníček! S přítelem kradla auta!

30.září » KrimiStory.cz
Vykutálenému párečku se podařilo ukrást auto za 300 tisíc korun v polovině srpna a o pár měsíců později plánovali jeho prodej. Vše by nejspíš do puntíku vyšlo, kdyby dvojice auto schovala na tajné místo a ukázala ho až novému majiteli.

Těhotná kradla auto!

28.září » Aha!
Ukradli auto, pak ho chtěli prodat. Od poloviny srpna, kdy muž (39) s těhotnou ženou (34) šlohli oktávii, se v ní vozili po Praze.

Smrt mého proroka

14.července » Respekt.cz
Ve čtvrtek měl pohřeb Zdeněk Neubauer, pozoruhodný intelektuál, který se celý život pokoušel problematizovat stereotypy mainstreamové vědy

STALO SE DNES: Patnáct pedagogů z Vimperska převzalo ocenění u příležitosti Dne učitelů

Pamětní list, knihu a květinu převzalo ve středu 30. března 15 bývalých i současných pedagogů z Vimperska u příležitosti letošního Dne učitelů. Za celoživotní tvůrčí pedagogickou činnost byli oceněni: Jaroslava Jandová ze ZŠ Smetanova Vimperk, Sta...
Věra Galatíková - Česká herečka
Tom Hardy - Britský herec

Tato informační stránka o Tomáš Daněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Daněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes