Dalibor Dařílek

Related to

Ústí nad Labem: Primátor jednal se zástupci ŘSD o dopravě

10.October » ParlamentniListy.cz
Zásadními tématy pro Ústí nad Labem jsou úpravy křižovatek ve správě ŘSD, počet stání pro kamiony v příhraničí a otázka vedení přivaděče z Děčína k dálnici D8. Primátor Petr Nedvědický se proto spolu s vedoucím odboru dopravy Daliborem Dařílkem se...

Ústecký primátor řeąil se zástupci ŘSD přípravu investičních projektů ve městě a okolí

9.October » ŘSD ČR
Zástupci chomutovské Správy ŘSD na úvod koordinační schůzky představili aktuální stav přípravy projektů, které se bezprostředně týkají samotného města Ústí nad Labem. Primátora Petra Nedvědického

Skorotice měly dávno svítit. Zatím noční ulice tonou ve tmě

25.July » Ústecký deník
Vilová čtvrť na předměstí nesvítí roky. Přitom se to mělo změnit začátkem léta. Jedni tvrdí, že za to může magistrát, druzí dávají vinu vlastníkovi.

Odstranit vrak z ulice trvá městům měsíce, majitele se nedaří dohledat

22.July » iRegiony Impuls
Města hyzdí řada nepojízdných aut. Po novele zákona není podle radnic měst a obcí ze severu Čech vůbec jednoduché se vraků zbavit, je totiž stále složitější posoudit, zda se jedná o vrak.

Oprava Žukovovy ulice na Střekově může stát až 100 milionů korun

15.July » Ústecký deník
Rozbitá silnice vedoucí na Novou Ves trápí i obyvatele „okálů“. Zatím je hotový geologický průzkum zdejšího podloží.

Občany trápí hlavně stav silnic a chodníků. Město na opravu potřebuje miliardu

26.June » Ústecký deník
Ústí nad Labem – Úklid, opravy chodníků a silnic. To byla témata, kterým se věnovalo včerejší Setkání s primátorem. Připravila ho redakce Ústeckého deníku společně s eventovým oddělením Deník s vámi vydavatelství Vltava Labe Media.

ON-LINE: S primátorem Ústí debatujeme o zničených komunikacích v metropoli

25.June » Ústecký deník
Ústí nad Labem - S vámi o vašich problémech. To je motto nového diskusního projektu, který připravila redakce Ústeckého deníku a eventové oddělení Deník s vámi z vydavatelství Vltava Labe Media. V Ústí debatujeme v úterý 25. června o rozbitých cho...

Kamiony z průmyslové zóny v Předlicích nezmizí. Boj s odpadky pokračuje

Předlice – Zjednosměrnění úžínské spojky zatím neklaplo. Ústí dává přednost jiným opatřením. Ta ale nikoho nenadchla, hlavně firmy.

Dopravní značení v Ústí ničí vandalové i řidiči. Náhrada stojí milion ročně

4.March » Ústecký deník
Ústí nad Labem - Za poničené dopravní značení platí ústecký magistrát kolem jednoho milionu korun ročně. Vandalové značky kradou, berou za své při dopravních nehodách a v neposlední řadě je nutná i běžná údržba.
Zuzana Kailová - Česká politička

Tato informační stránka o Dalibor Dařílek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dalibor Dařílek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes