15
new stories - click to show

Dalibor Dařílek

Related to

Ústí nad Labem uvolnilo peníze na nákup mrazicího zařízení do krematoria

11.November » ČRo Sever
Radní města Ústí nad Labem uvolnili 1,3milionu korun na nákup mrazicích boxů do nového krematoria. Zařízení je totiž zastaralé a město ho proto postupně obnovuje.

Během 5 měsíců řešil ústecký magistrát zhruba 160 odstavených aut bez technické kontroly

5.November » ČRo Sever
Vlastníci komunikací můžou od května nechat odtáhnout auto s víc než půl roku propadlou technickou kontrolou. Ústecký magistrát od června řešil zhruba 160 takových případů.

V Ústí nad Labem se 3. října řidiči nedostanou na Střekov přes most Dr. Edvarda Beneše

2.October » ČRo Sever
Na Střekov v Ústí nad Labem se 3. října řidiči dostanou jen přes Mariánský most. Hned za Benešovým mostem na střekovské straně totiž bude zavřená ulice Národního odboje.

Kremační pec v Ústí nad Labem patří městu – odvolací soud potvrdil původní rozsudek

6.August » ČRo Sever
Krajský soud v Ústí nad Labem potvrdil rozsudek okresního soudu ve sporu o vlastnictví kremační pece mezi městem a firmou Memory In Memory.

Vlasta Volfová (64) je po operaci mozku na vozíku: Zamítli jí parkovací místo...

26.June » Ahaonline.cz
Místo pomoci odkopnutí... Jako opařená zůstala těžce postižená Vlasta Volfová (64) z Ústí nad Labem, když obdržela rozhodnutí magistrátu. Ten jí zamítl žádost o vyhrazené parkování před domem. Žena je přitom po operaci mozku už 21 let připoutaná n...

Ústí nad Labem: Primátor jednal se zástupci ŘSD o dopravě

10.October » ParlamentniListy.cz
Zásadními tématy pro Ústí nad Labem jsou úpravy křižovatek ve správě ŘSD, počet stání pro kamiony v příhraničí a otázka vedení přivaděče z Děčína k dálnici D8. Primátor Petr Nedvědický se proto spolu s vedoucím odboru dopravy Daliborem Dařílkem se...

Ústecký primátor řeąil se zástupci ŘSD přípravu investičních projektů ve městě a okolí

9.October » ŘSD ČR
Zástupci chomutovské Správy ŘSD na úvod koordinační schůzky představili aktuální stav přípravy projektů, které se bezprostředně týkají samotného města Ústí nad Labem. Primátora Petra Nedvědického

Skorotice měly dávno svítit. Zatím noční ulice tonou ve tmě

25.July » Ústecký deník
Vilová čtvrť na předměstí nesvítí roky. Přitom se to mělo změnit začátkem léta. Jedni tvrdí, že za to může magistrát, druzí dávají vinu vlastníkovi.

Odstranit vrak z ulice trvá městům měsíce, majitele se nedaří dohledat

22.July » iRegiony Impuls
Města hyzdí řada nepojízdných aut. Po novele zákona není podle radnic měst a obcí ze severu Čech vůbec jednoduché se vraků zbavit, je totiž stále složitější posoudit, zda se jedná o vrak.
Zuzana Kailová - Česká politička
Josef Matějka - Jednatel a majitel společnosti Czech Computer

Tato informační stránka o Dalibor Dařílek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dalibor Dařílek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes