15
new stories - click to show

Ondřej David

Related to

První vydání Máje. Báseň, po níž už v české literatuře nic nebylo jako dřív

Máj, dílo, které mělo zcela zásadní vliv na českou literaturu. Když byl poprvé vydán, způsobilo to poprask. Od české kritiky se Karel Hynek Mácha dočkal odsudku.

Pražská záchranka. Nejstarší záchranná služba na světě

8.December » ČRo 2 - Praha
Dnes si připomínáme založení organizace, bez které se neobejde fungování žádného města. Pražská záchranka vznikla 8. prosince 1857. Byla založena jako první na světě.

Strašák jménem endometrióza. Jak poznáte, že se tato autoimunitní choroba týká i vás? A kdy může způsobit neplodnost?

22.October » Maminka.cz
Zrádná chronická nemoc způsobuje bolesti, silnou menstruaci a mnohdy bohužel také neplodnost. Jak poznáte, že se může týkat i vás, a dá se vůbec léčit? Máme pro vás rady a doporučení gynekologa ...

Window Holding má nového majitele. Taktovku přebírá ředitel Jan Tušl

22.August » Forbes
Window Holding, do níž spadá mimo jiné společnost VEKRA, ohlašuje změny ve vlastnické struktuře. Po osmi letech přechází majoritní podíl od ICP Group do rukou Jana Tušla, současného ředitele společnosti. Jan Čajan zůstává druhým vlastníkem s nezměně…

Management skupiny VEKRA získává akcionářskou kontrolu

22.August » Kurzy.cz
Skupina firem kolem Window Holding, a.s., do níž patří mimo jiné VEKRA, česká jednička ve výrobě a montáži oken, dveří a stínící techniky a INCON, slovenská jednička ve výrobě a montáži okna a dveří, má po osmi letech nového vlastníka.

Advokát Ondřej David prodává Vekru. Teď chce v Česku stavět byty a dívá se na energetiku

21.August » iHNed.cz
Rozváděl bývalého premiéra Petra Nečase, přednášel na plzeňských právech, kde patřil k nejbližším spolupracovníkům kontroverzního děkana Milana Kindla. Jeho advokátní kancelář DBK Partners řadu let pracuje pro ČEZ i další velké firmy. Vlivný advokát…

Inzulín. Díky dvěma mužům se už na cukrovku neumírá

27.July » ČRo 2 - Praha
Událost, která doslova ze dne na den zachránila život milionům lidí po celém světě. Ještě před sto lety byl po diagnostikování diabetu jediný ortel – pomalá smrt v kómatu.

Orient Expres. Luxusní palác na kolejích, který se stal legendou

5.June » ČRo 2 - Praha
Orient expres vyjel poprvé z Paříže 5. června 1883. Propojil jako jediný evropský kontinent od Paříže až po Istanbul. Jezdili v něm bankéři, továrníci, ale také špioni.

Byty na slunci za dvě miliardy. Majitel oken Vekra staví na Floridě další reality

7.December » Forbes
Česká skupina ICP neustává ve svém nemovitostním dobývání americké Floridy. Investoři, kteří vlastní mimo jiné tuzemského výrobce oken Vekra, připravují na jihu USA již šestý realitní projekt – 268 prémiových bytů za téměř dvě miliardy korun.

Strašák jménem endometrióza: Jak ji poznat a léčit?

2.September » Maminka.cz
Zrádná chronická nemoc způsobuje bolesti, silnou menstruaci i neplodnost. Jak poznáte, že se může týkat i vás, a dá se vůbec léčit? Máme pro vás rady lékaře i zkušenost pacientky, která pomáhá ...

Čeští investoři si oblíbili Ameriku, v tamních realitách otáčejí miliardy

16.June » Seznam Zprávy
Jednodušší povolování staveb i dobré příležitosti, jak vydělat, lákají čím dál více českých firem k investicím do nemovitostí na americkém kontinentu. Stavějí tam bytové domy či komplexy pro seniory a nakupují kancelářská centra.

Česká skupina postaví americkým důchodcům bydlení na Floridě

21.February » Seznam Zprávy
Po kancelářích a klasických bytech začnou investoři z české skupiny ICP stavět na Floridě rovněž seniorské bydlení. Holding už má uzavřený kontrakt s místním developerem i s financující americkou bankou.

Tato informační stránka o Ondřej David zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej David" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes