15
new stories - click to show

Andrea Divišová

Related to

Policie pátrá po mladíkovi, který utekl z výchovného ústavu

20.November » QAP.cz
Domažličtí kriminalisté po chlapci vyhlásili celostátní pátrání a obracejí se i na veřejnost. Hledaný se může pohybovat na Domažlicku, ale i na Náchodsku.

Omezení počtu osob se týká i Zákaznického centra PMDP, lze se ale objednat

20.November » QAP.cz
Plzeňské městské dopravní podniky oznamují občanům, že i Zákaznických center se týká omezení počtu osob, a to od středy 18. listopadu.

Na horách je pocukrováno, od neděle se ale mírně oteplí - FOTKY

20.November » QAP.cz
Meteorogové předpovídali, že by se v pátek 20. listopadu mohl na horách objevit poprašek sněhu. Podívejte se na fotografie z různých oblastí Šumavy...

Provoz na silnicích komplikují dvě nehody, silně opilého muže transportoval vrtulník

20.November » Plzeň.cz
Dvě nehody se zraněním se staly v pátek ráno na Rokycansku. V nemocnici skončili celkem tři lidé. K první nehodě vyjížděly všechny záchranné složky krátce po 6. hodině na silnici číslo 605 mezi Svojkovice a Holoubkov. Osobní auto tam skončilo na s...

Mladý život vyhasl na silnici! Osmnáctiletý mladík zemřel po nehodě na motorce, krátce na to boural další motorkář

4.September » Plzeň.cz
Tragicky skončil odpolední střet mladého motorkáře s osobním autem u Kladrub na Tachovsku. Druhá nehoda motocyklisty se stala krátce na to v tom samém okrese, vážná zranění utrpěl motorkář, který boural na svém stroji na silnici první třídy u Kočo...

Tři vážné nehody motorkářů. Jedna s tragickým koncem!

4.September » QAP.cz
Během pátečního odpoledne se v Plzeňském kraji staly tři vážné dopravní nehody. Jedno měly společné. Vždy se jednalo o střet s motocyklistou. Nehoda u Kladrub skončila tragicky!

Tramvaj srazila v Sirkové ulici silně opilého muže!

1.September » QAP.cz
V úterý odpoledne došlo ke střetu tramvaje s chodcem v Plzni v Sirkové ulici. Na místě zasahovaly složky IZS. Muž byl podle záchranky silně opilý.

U Plzně se bouralo: Mladá řidička neudržela auto na silnici, seniorovi se udělalo zle

1.September » Blesk.cz
Auto na silnici neudržela v úterý mladá řidička (19). U Sence na Plzeňsku skončila v příkopu a zranila se. Na Rokycansku pro změnu postihla seniora (88) za volantem nevolnost a vyjel ze silnice. On i jeho spolujezdkyně (84) skončili v nemocnici.

V sadech Pětatřicátníků srazilo auto dvě ženy

29.August » QAP.cz
Ke střetu osobního auta s 2 chodkyněmi došlo v sobotu odpoledne před tři čtvrtě na dvě v centru Plzně. Auto srazilo dvě ženy v sadech Pětatřicátníků.

Další utonutí během jednoho týdne! V Radobyčicích zemřel muž

20.August » QAP.cz
V pondělí zemřel následkem utonutí muž ve Velkém Boleveckém rybníku, tentokrát přišlo tísňové volání z Radobyčic. Bohužel i dnes lékař na místě konstatoval úmrtí muže.

Tragédie na okraji Plzně. Utonul tam člověk

20.August » Plzeň.cz
Nález tonoucí osoby v Radobyčicích nahlásil svědek po 18. hodině na tísňovou linku 155. Přivolaný lékař už ale pouze konstatoval úmrtí. „Dnes kolem 18:15 byl na tísňovou linku 155 oznámen nález tonoucí dospělé osoby v obci Radobyčice,“ potvrdila A...

Tragédie na Kladensku! Chlapec (†13) zmizel pod vodou, našli ho mrtvého

17.August » tn.cz
V rybníku Hřebeč na Kladensku v pondělí odpoledne utonul teprve 13letý chlapec. Poté, co skočil do vody a nevyplaval, po něm pátraly všechny záchranné složky. Před čtvrtou hodinou ho bohužel našli mrtvého.
Martina Korandová - Mluvčí policie Plzeň
Markéta Fialová - Česká moderátorka

Tato informační stránka o Andrea Divišová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Divišová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes