Gabriela Levorová

Related to

Pacienti se dočkali. Urgentní příjem se stěhuje do zrekonstruovaných prostor

30.September » Plzeň.cz
Nový urgentní příjem v budově C Fakultní nemocnice Plzeň v areálu na Lochotíně začne oficiálně fungovat od úterý 1. října. „V úterý 1.října bude kompletně otevřen zrekonstruovaný Urgentní př…

Provoz tramvají na Slovanech se změnil! Nově jezdí z centra po Slovanské - FOTKY

30.September » QAP.cz
Rozsáhlá rekonstrukce Slovanské je v další fázi. Od pondělí se tak změnil provoz tramvají linky číslo jedna. Nově jezdí z centra po Slovanské. Přinášíme podrobnosti!

FN Plzeň zprovozní nový urgentní příjem! Pozor na změny - FOTKY

30.September » QAP.cz
Rekonstrukce urgentního příjmu fakultní nemocnice v Plzni na Lochotíně je hotová. V novém systému začne příjem fungovat od začátku října. Co to znamená pro pacienty?

Nemocnice netřídí svůj odpad. Jehly pálí dohromady s plasty

7.September » Orlický deník
Jen málokterý odpad je tak toxický jako ten nemocniční. Přesto ho řada špitálů netřídí. Všechen jednoduše pošlou do spalovny, upozorňují ekologové. Navrhují proto změnu.

Pacientů se spalničkami je v kraji dvakrát víc než loni

5.September » Plzeňský deník
Zatímco za celý rok 2018 bylo v kraji nahlášeno 17 lidí nakažených spalničkami, jen za osm měsíců tohoto roku je jich už 31.

Nemocnice netřídí svůj odpad: jehly pálí dohromady s plasty

3.September » Deník.cz
Jen málokterý odpad je tak toxický jako ten nemocniční. Přesto ho řada špitálů netřídí. Všechen jednoduše pošlou do spalovny, upozorňují ekologové. Navrhují proto změnu.

Nemocnice v kraji lákají i na statisícové náborové příspěvky

Plzeňský kraj - Boj o zdravotnický personál trvá a řada nemocnic v kraji zavádí pro nové uchazeče vysoké náborové příspěvky. Lidé ale musí na pozici setrvat tři roky.

V centru Plzně se usídlili filmaři! Natáčení historických scén odstartuje po víkendu

3.May » QAP.cz
Hned v několika ulicích Plzně se aktuálně staví kulisy. A rozhodně to nesouvisí se startujícími Slavnostmi svobody. Po víkendu se v centru začne natáčet historická minisérie.

Fakultní nemocnice v Plzni letos slaví 40 let. Připravila retrospektivní výstavu

2.May » QAP.cz
Letos v dubnu uplynulo 40 let od položení základního kamene FN Plzeň. Nemocnice pro své návštěvníky při této příležitosti připravila výstavu mapující historiii FN po současnost.

Vykradači aut v Plzni jsou při chuti! Vykradených aut přibývá

30.April » QAP.cz
Zloději, kteří se zaměřují na vykrádání aut v Plzni, o sobě zase dávají vědět. Policie řeší případy vloupání do aut denně. Zloděje lákají i drobnosti v autech!

Pivovar v obležení motorek! Prvomájová vyjížďka odstartuje motorkářskou sezónu

30.April » QAP.cz
Nádvoří Plzeňského Prazdroje bude už ve středu opět v obležení motorek všech značek i kubatur. Chystá se další Prvomájová vyjížďka. Bude pod dohledem policie.

Strážníci na Doubravce vyjedou do terénu na nových elektrokolech

30.April » QAP.cz
Strážníci v Plzni na Doubravce se budou v terénu jako vůbec první v rámci městské policie prohánět v terénu na elektrokolech. Ve výbavě jim přibyly i další novinky.
Václav Šimánek - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Gabriela Levorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gabriela Levorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes