15
new stories - click to show

Ivana Jelínková

Related to

Hej, myslivci, Já se usmívám, Děvčátko z kolonie a další dechovky k výročím i jako pozvánky na plesy

Úvodní polkou v Dechovkovinkách připomeneme textařku Hanu Čihákovou, která by 20. ledna oslavila osmdesátiny. Hold vzdají sólisté Veselky Milan Černohouz a Ivana Jelínková.

Charita Litoměřice rozpečetila tříkrálové kasičky. Vybrala se rekordní částka

19.January » e-litomerice
Litoměřice - Rekordních 142 538 korun vydaly kasičky z letošní Tříkrálové sbírky v Litoměřicích. Pracovnice Charity Litoměřice a litoměřického městského úřadu se do sčítání výtěžku pustily dnes dopoledne. Čekalo na ně dohromady 51 zapečetěných kasič…

Charita Litoměřice rozpečetila tříkrálové kasičky

16.January » Litoměřicko24
Litoměřice – Rekordních 142 538 korun vydaly kasičky z letošní Tříkrálové sbírky v Litoměřicích. Pracovnice Charity Litoměřice a litoměřického městského úřadu se do sčítání výtěžku pustily dnes dopoledne. Čekalo na ně dohromady 51 zapečetěných kasič…

Tříkrálový pochod projde Plzní, loni se kvůli covidu nekonal

9.January » QAP.cz
V roce 2021 se pochod kvůli protiepidemickému opatření nekonal. Tehdy se celá sbírka přesouvala do online prostředí a hromadné akce byly zakázané.

Přímo před projíždějící vozidlo vstoupil chodec, nadýchal 2,19 promile alkoholu

9.January » QAP.cz
K vážné nehodě chodce a osobního automobilu došlo v blízkosti zastávky MHD U Práce. Opilý muž tam vstoupil před projíždějící vozidlo. Srážce se již nedalo vyhnout.

Požár adventního věnce v Tachově. Vánoce rodinu přišly na 400 tisíc korun

25.December » QAP.cz
Zapálená svíčka bez dozoru na adventním věnci zkazila rodině v Tachově Štědrý večer. Hasiči odhadli předběžnou škodu požáru na 400 tisíc korun.

Na dálnici D5 shořel návěs, dopravu zastavily i nehody dvou kamionů

17.December » iDNES.cz
Dálnici D5 dopoledne uzavřel na 106. kilometru ve směru z Rozvadova na Prahu požár kamionu. Později dálnici o dva kilometry dále uzavřela nehoda dvou dalších kamionů. Řidič kamionu narazil do jiného nákladního vozidla, které stálo v koloně před ním.…

Dálnici zablokoval hořící kamion, další dva se kvůli němu srazily

17.December » tn.cz
Požár nákladního auta zablokoval v pátek dopoledne dálnici D5 v Plzeňském kraji. Kvůli ohni se pak zřejmě srazily další kamiony.

Muž ležel na zemi a hořelo na něm oblečení. Život mu zachránili policisté

11.December » iRegiony Impuls
Ve čtvrtek v noci policisté z Dobřan zachránili život muži, kterého si všimli poblíž hořícího karavanu u nádraží. Na ležícím muži hořelo oblečení. Policisté okamžitě k uhašení oděvu použili hasící přístroj. Muže si poté převzali do péče záchranáři a…

Dobřany: Hořícímu muži zachránili život policisté - FOTKY

10.December » QAP.cz
V Nádražní ulici v Dobřanech hořel karavan, ze dveří šlehaly plameny, uvnitř přívěsu byly propanbutanové lahve a u karavanu ležel muž, na kterém už hořelo oblečení.

Drama v Dobřanech. Na muži začalo hořet oblečení!

10.December » Plzeň.cz
Obyčejná rutinní směna se změnila v pořádné drama. Dvojice dobřanských policistů si při kontrole okolí nádraží všimla požáru obytného přívěsu a poblíž ležícího muže, na němž hořelo oblečení. David Šesták a Martin Opáleník nezaváhali a zachránili muž…

Požár kamionu na dálnici D5. Čeká se na odtah, tvoří se kolony - FOTKY

16.November » QAP.cz
V úterý ráno shořel kamion na dálnici D5. Odstraňování následku požáru ale stále ovlivňuje provoz, vrak bude odtažen až v odpoledních hodinách. Omezení se tu očekává minimálně do 14. hodiny.

Tato informační stránka o Ivana Jelínková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Jelínková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes