Martina Korandová Mluvčí policie Plzeň

Related to


Stories

Vyšetřování exhejtmana Bernarda policie zastavila

22.October » Plzeň.cz
Policie zastavila vyšetřování exhejtmana Plzeňského kraje Josefa Bernarda (STAN) pro podezření, že šířil koronavirus. „Poslední tečka za touto kauzou. Vyšetřování se táhlo půl roku a skončilo 14 dní po volbách. Nebylo to jednoduché. Křiváctví a po...

Bývalý hejtman Bernard podle policie covid-19 nešířil, případ odložen

21.October » Plzeňský deník
Policie zastavila vyšetřování dnes již bývalého hejtmana Plzeňského kraje Josefa Bernarda (55) pro podezření, že šířil koronavirus.

Lidé v Plzni »kašlou« na roušky: Ten hadr na hubu nedám!

18.October » Ahaonline.cz
Mít zakrytá ústa a nos na zastávkách MHD? Na to mnozí lidé v Plzni »kašlou«! Roušky si nasadili až ve chvíli, kdy se k nim blížil policista. Podobná situace byla i na plzeňském vlakovém nádraží.

Policisté v ulicích. Nařízení vlády lidé respektují

14.October » Plzeň.cz
Prozatím jen minimum případů porušení opatření proti šíření koronaviru zjistili dosud policisté v Plzeňském kraji. Kontrolují, zda lidé nosí na vymezených místech roušky nebo zda nejsou například otevřené restaurace, bary a další zařízení, která m...

Nehoda v Plzni na Karlovarské. Žena přejela přes tramvajový pás do protisměru

11.October » QAP.cz
Na Karlovarské v Plzni vjela žena do prostisměru a střetla se s dalším osobním automobilem. Z místa nehody byly transportovány tři osoby na urgentní příjem do fakultní nemocnice.

Nehoda v Plzni na Karlovarské. Z místa nehody byly převezeny 3 osoby do FN

11.October » QAP.cz
Na Karlovarské v Plzni vjela žena do prostisměru a střetla se s dalším osobním automobilem. Z místa nehody byly transportovány tři osoby na urgentní příjem do fakultní nemocnice.

Vážná nehoda v centru Plzně. Auto přejelo tramvajový pás a smetlo vozidlo v protisměru

10.October » Plzeň.cz
Středně těžká zranění utrpěli tři lidé při nehodě, ke které došlo v sobotu pozdě večer u rondelu na Karlovarské ulici v Plzni. „Sedmačtyřicetiletá žena s vozem Opel Astra jela do centra města, na úrovni sjezdu přejela přes středový tramvajový pás ...

Tragédie na kolejích. Na Rokycansku usmrtil vlak člověka

10.October » Plzeň.cz
V Ejpovicích na Rokycansku srazil vlak člověka. Podle Vítězslava Sladkého ze Záchranné služby Plzeňského kraje utrpěla osoba smrtelná zranění. „Lékař na místě shledal zranění neslučitelná se životem a konstatoval exitus,“ potvrdil Sladký. Policejn...

Při střetu tramvaje s autem se těžce zranila řidička a čtyři děti

10.October » Plzeň.cz
Pět osob, z toho čtyři nezletilé děti, utrpělo zranění při srážce osobního auta a tramvaje na náměstí Generála Píky v Plzni. Ke střetu vozu VW Passat a tramvaje došlo na kruhovém objezdu. Zatímco cestující i pětapadesátiletý řidič tramvaje zůstali...

Tragédie na kolejích: Devítiletou dívku srazil vlak, na místě zemřela

6.October » eXtra.cz
Policisté od úterního odpoledne vyšetřují tragickou nehodu, kdy v Borovech na Klatovsku vlak na železničním přejezdu srazil teprve devítiletou holčičku. Dívenka bohužel utrpěla zranění neslučitelná se životem a na místě zemřela.

Devítiletou dívku na Klatovsku srazil rychlík, na místě zemřela. Přebíhala přejezd

6.October » CNN Prima NEWS
Rychlík srazil devítiletou dívku na železničním přejezdu v obci Borovy na Klatovsku. Přivolaní záchranáři už jí nedokázali pomoci. Případ si převzali k vyšetřování policisté, kteří teď budou zjišťovat, co tragickému střetu předcházelo.

Rychlík na Klatovsku srazil na přejezdu devítiletou holčicku, na místě zemřela

6.October » Novinky.cz
Tragickou nehodu vyšetřují policisté od úterního odpoledne v Borovech na Klatovsku. Na železničním přejezdu tam srazil vlak devítiletou holčičku, která přecházela koleje. Na místě zemřela.

Tato informační stránka o Martina Korandová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Korandová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes