15
new stories - click to show

Eliška Dohnalová

Related to

Malí čtenáři v prachatické knihovně slyšeli Hasičské pohádky a vyzkoušeli, co se dalo

PRACHATICE - V prachatické knihovně ukázali Eliška Dohnalová a Martin Vávra malým čtenářům, že i hasiči mají svoji knížku - Hasičské pohádky 1 a 2.

Eliška Dohnalová z Ulice slaví dnes 12. 2. narozeniny. Víte, koho v Ulici hraje?

12.February » KINOTIP2.cz
Její role nepatří k těm nejvýraznějším, přesto je v Ulici vidět častěji. Jako barmanka Kamila se objevuje v kavárně, ve které se hlavní postavy Ulice často potkávají.

Boeing-Boeing aneb tři letušky v Paříži

31.May » Informuji.cz
Hrají: Eva Burešová, Hana Gregorová, Miroslav Šimůnek, Vojtěch Efler,... | Jablonec nad Nisou - (2021-06-15 19:00:00 - 2021-06-15 00:00:00)

Dětská zdravá noha

25.May » Praha 22
O dětské noze, obouvání, BF obuvi, včetně praktických ukázek cviků. Přednášku vede rehabilitační lékařka MUDr. Alexandra Dlouhá Maršálková a fyzioterapeutka Mgr. Eliška Dohnalová.

Dětská noha

21.May » Praha 22
O dětské noze, obouvání, BF obuvi, včetně praktických ukázek cviků. Přednášku vede rehabilitační lékařka MUDr. Alexandra Dlouhá Maršálková a fyzioterapeutka Mgr. Eliška Dohnalová.

Hodnocení uživatelů: Pochyby (Východočeské divadlo Pardubice) - 90 % [Snekac]

29.September » i-divadlo.cz
Strhující atmosféra, zajímavá scéna i hudba a především až děsivá sestra Aloysius v podání Jindry Janouškové. Malá scéna mě opravdu baví!

Stará láska nerezaví

19.August » Vyškov
Komedie z pera geniálního autora Marca Camolettiho. Advokát a zubařka, manželé, netrpělivě čekají na ukončeni rozvodového řízeni, aby mohli začít každý žít svůj život konečně bez toho druhého, ale oba s novými mladšími partnery. Bohužel, pořád obýva…

Boeing - Boeing aneb tři letušky v Paříži

28.July » Informuji.cz
Autor: Marc Camoletti Hraji: David Gránský /Miroslav Šimůnek,Irena... | Františkovy Lázně - (2019-10-26 19:30:00 - 2019-10-26 00:00:00)

Premiérové momentky

109. divadelní sezónu v sobotu 8. června pomyslně uzavřela premiéra Goethova milostného příběhu Spříznění volbou…

Premiérové momentky

V sobotu 23. února se v Městském divadle uskutečnila slavnostní premiéra současné izraelské hry Mikve, které se účastnili i sama autorka a izraelský velvyslanec.

Kdy už Petra Vacka konečně vyhodíte? ptají se fanoušci pořadu Tajemství těla

25.February » Expres.cz
Herec Petr Vacek (54), známý ze seriálu Ulice, nechce být zaškatulkován jen jako ten, co hraje, ale chtěl by být i uznávaným moderátorem. Jenže to vypadá, že podle diváků na to rozhodně nemá a byli by rádi, kdyby se už na obrazovku nevracel. Co je t…

Kolega z Ulice se mě pokoušel sbalit, prozradila „Kamila“ Eliška Dohnalová

16.February » Expres.cz
Hvězda seriálu Ulice Eliška Dohnalová (28) sice hraje nenápadnou Kamilu, která prodává v kavárně, ale ve skutečnosti je to sexy holka, která nenechává chladnými ani své kolegy. Dokonce už ji zvali na kafe a chtěli navázat bližší kontakt než ten kama…

Tato informační stránka o Eliška Dohnalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Dohnalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes