15
new stories - click to show

Jiří Durďák

Related to

Plavecké areály končí sezonu. Výhodu měly ty, kde je i krytý bazén

15.September » iDNES.cz
Když se letos v červnu ve Zlínském kraji otevírala venkovní koupaliště, provozovatelé tušili náročnou sezonu. Většina z nich zvedala vstupné a nebylo jasné, jak návštěvníci zareagují. Navíc museli doufat, že jim pomůže počasí.

Plavecké areály končí sezonu. Výhodu měly tam, kde je i krytý bazén

15.September » iRegiony Impuls
Když se letos v červnu ve Zlínském kraji otevírala venkovní koupaliště, provozovatelé tušili náročnou sezonu. Většina z nich zvedala vstupné a nebylo jasné, jak návštěvníci zareagují. Navíc museli doufat, že jim pomůže počasí.

Končím, nastal čas. „Plnoletý“ Jiří Durďák předal štafetu!

9.August » idobryden.cz
Antonín Fryšták, Jan Hašek, Josef Kolek. Co jméno, to persona. Když přebíral pomyslnou štafetu, neměl lehkou úlohu. Jiří Durďák ale roli zvládl dokonale, v čele Obchodní akademie a Vyšší odborné školy v Uherském Hradišti stál dlouhých 18 let. Za jeh…

V hradišťském aquaparku opraví tobogán za 22 milionů a dočasně slevní vstupné

16.January » Zlínský deník
Dvanáct let intenzivního provozu se „podepsalo“ na tobogánové věži, která je „vlajkovou lodí“ aquaparku v Uherském Hradišti a tamní radnice se proto rozhodla přistoupit k její plánované rekonstrukci. Obnova za 22 milionů korun zahrnuje kompletní vým…

V pondělí začne rekonstrukce tobogánové věže v uherskohradišťském aquaparku za 22 milionů

13.January » Zlin.cz
Tobogánová věž patří k provozně nejvíce namáhaným prostorám aquaparku a její celoroční intenzivní využívání za 12 let fungování vyvolalo nezbytnou potřebu rekonstrukce.

Uherské Hradiště zahájí příští týden rekonstrukci toboganové věže v akvaparku

11.January » Seznam Zprávy
Uherské Hradiště zahájí příští týden plánovanou rekonstrukci toboganové věže v akvaparku za 22 milionů korun. Práce potrvají více než tři měsíce.

Aquapark už přilákal 4 miliony lidí

23.December » idobryden.cz
Aquapark v Uherském Hradišti pokořil další milník, turnikety totiž prošlo už více než 4 miliony návštěvníků. Jubileum zařídila skupinka 24 dětí prvního stupně základní školy UNESCO, pro které se tak pravidelná výuka v plavání změnila v malou slavnos…

Uherskohradišťský aquapark přivítal jubilejního čtyřmiliontého návštěvníka

14.December » Zlin.cz
V neděli večer nebo v pondělí ráno. Tak vedení aquaparku v Uherském Hradišti tipovalo, že jeho turnikety projde jubilejní, už čtyřmiliontý návštěvník. Nakonec k tomu došlo v pondělí 12.

Uherské Hradiště: Aquapark přivítal už 4 miliony návštěvníků

13.December » ParlamentniListy.cz
Ve chvíle překvapení a malou slavnost se 12. prosince proměnil příchod skupiny 24 dětí s prvního stupně ZŠ UNESCO do uherskohradišťského aquaparku. Žáci se svými učitelkami se totiž stali jeho čtyřmiliontými návštěvníky.

Provozovatelé bazénů očekávají krizi, někde už si elektřinu vyrábějí sami

16.August » iRegiony Impuls
Na ceny vstupného a teplotu vody ještě koupaliště a akvaparky ve Zlínském kraji sahat nechtějí. Kvůli zdražování se však nevyhnou omezování energeticky náročných atrakcí. Návštěvníci tak po prázdninách musejí počítat s částečným nebo úplným odstaven…

Aquapark očekává ztrátu 7 milionů, jaká bude realita?

26.October » idobryden.cz
Aquapark v Uherském Hradišti krvácí, pandemie se výrazně podepíše na jeho hospodářském výsledku. I když na bilancování je skrz celoroční provoz ještě brzy, je nad slunce jasné, že organizace skončí ve ztrátě. Odhaduje se na rekordních 7 milionů koru…

Ve vodním světě se cvičí

21.June » idobryden.cz
Cvičební rok 2020 pro seniory a seniorky byl po dvou měsících uzavřen, stejně jako celý aquapark. Toto uzavření trvalo do 25. května a aktivní cvičenci a cvičenky se do bazénu vrátili 2. června 2020.
Radek Sušil - politik - ČSSD
Jana Šulcová - Česká herečka
Pavel Ploc - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Jiří Durďák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Durďák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes