15
new stories - click to show

Jan Vondrášek

Related to

V Kroměříži se loni narodilo nejvíce Jakubů, Šimonů, Elišek a Tomášů

17.January » zlínskénovinky.cz
Matrika kroměřížské radnice loni evidovala 646 dětí narozených v porodnici v Kroměříži a dvě další děti narozené doma.

Kroměříž zruší poplatek z pobytu

31.December » COT business
Kroměřížská radnice zruší od ledna poplatek z pobytu. Chce tím podpořit ubytovací služby zasažené opatřeními proti epidemii nového koronaviru. V Kroměříži letos platí sazba pět korun za den, sdělil mluvčí radnice Jan Vondrášek.

Potemnělé sály „kulturáků“ aneb plesová sezona na Kroměřížsku v ohrožení

Již za pár dnů měla odstartovat plesová sezona. Nyní, podle vládních nařízení a zhoršené epidemiologické situace to však vypadá, že v letošním roce o plesy přijdeme. Špatné zprávy přichází ze všech velkých měst okresu Kroměříž.

Kroměříž podpoří živnostníky, zruší poplatek z pobytu

Kroměříž od ledna zruší poplatek z pobytu. Chce tímto nepřímo podpořit drobné živnostníky a rozvoj cestovního ruchu ve městě.

OBRAZEM: Vánoční trhy prostoupené romantikou

V pátek započaly v Kroměříži vánoční trhy. Po letech se vrátily zpět na Velké náměstí. Návštěvníky již zdaleka láká krásná světelná výzdoba, která dokáže navodit vánoční atmosféru.

Kroměříž počítá na příští rok s investicemi za 190 milionů korun

13.December » prvnizpravy.cz
Kroměřížská radnice plánuje na příští rok investice za 190,3 milionu korun. Rozpočet, který ve čtvrtek schválili zastupitelé, počítá s příjmy 776,4 milionu korun a s výdaji přes 891 milionů korun.

Rozsah zimní údržby se v Kroměříži nemění

7.December » prvnizpravy.cz
Plán zimní údržby se v Kroměříži oproti minulé zimě nezměnil. Udržovat chodníky a komunikace v Kroměříži a jejích místních částech budou Kroměřížské technické služby (KTS).

Parkovací dům v Kroměříži už staví. Jak místo vypadá teď a jak bude ve finále?

Kroměřížská radnice dala zelenou výstavbě parkovacího domu v centru města. S náklady ve výši 135 milionů korun patří výstavba parkovacího domu mezi největší investiční akce současného volebního období. Radnice má přislíbenou dotaci z evropských fo...

Kroměříž pořídila nové mobilní kluziště, bude na Hanáckém náměstí

10.November » Seznam Zprávy
Kroměřížská radnice pořídila nové mobilní kluziště. Sportoviště, které přišlo zhruba na 2,7 milionu korun, chce město nainstalovat na Hanáckém náměstí.

Velké náměstí v Kroměříži rozzáří o Vánocích moderní LED výzdoba

Vánoční trhy v nové podobě nazvané Šťastné a veselé chystá letos kroměřížská radnice. Pokud to epidemiologická situace umožní, lidé se tak v termínu od 11. do 22. prosince mohou těšit hned na několik lákadel.

Hladina řeky Moravy v Kroměříži klesla mimo stupně povodňové aktivity

20.October » prvnizpravy.cz
Řeka Morava v Kroměříži již nevykazuje stupně povodňové aktivity, její hladina klesla dnes ráno na 395 centimetrů. První stupeň, povodňová bdělost, se v Kroměříži vyhlašuje při dosažení 400 centimetrů.

Koronavirus pronikl do domova se zvláštním režimem Vážany v Kroměříži

30.September » Kroměřížský deník
Nákaza novým typem koronaviru se aktuálně objevila také v domově se zvláštním režimem Vážany v Kroměříži. Jedná se o uzavřené oddělení v budově domova pro seniory Vážany.

Tato informační stránka o Jan Vondrášek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Vondrášek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes