Nikola Dvořáčková

Vztahuje se k

Festival Ladná Čeladná začíná

30.července » iRegiony Impuls
Čtvrtý ročník festivalu Ladná Čeladná startuje již v pátek 3. srpna. V programu této dvoudenní akce zaměřené na rodiny s dětmi návštěvníci naleznou nejen koncerty, ale také divadelní představení, čtení pohádek, tvůrčí dílny, workshopy, soutěže a d...

8. ročník Olomouckého majálesu Univerzity Palackého s Davidem Kollerem

24.dubna » iRegiony Impuls
Králem 8. ročníku Olomouckého majálesu Univerzity Palackého se ve středu 9. května stane hudebník a skladatel David Koller.

Olomoucký majáles na jeden den obnoví Československo

29.března » iRegiony Impuls
Především to dobré ze společné historie si letos chtějí připomenout organizátoři osmého ročníku Olomouckého majálesu Univerzity Palackého. Ve středu 9. května proto promění Horní náměstí a Bezručovy sady v červenomodrobílé hřiště pro děti i dospělé.

Michal Hrůza zahraje v pražském Rudolfinu se symfonickým orchestrem

29.srpna » iRegiony Impuls
Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy vystoupí ve čtvrtek 5. října 2017 v pražském Rudolfinu spolu s ženským symfonickým orchestrem Bon Art Pops Orchestra a dětským sborem Coro Piccolo pod vedením dirigenta Martina Hyblera.

Tato informační stránka o Nikola Dvořáčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikola Dvořáčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes