Ivo Dvořák

Related to

Zimovčák projede s pelotonem jižní Moravou. Na pomoc dětem s rakovinou

Na desetidenní charitativní cyklojízdu na pomoc dětem s rakovinou vyráží v pátek z Hlučína peloton cyklistů pod vedením Jozefa Zimovčáka. V akci s názvem Na kole dětem ujedou účastníci přes 1200 kilometrů, projedou i jižní Moravou.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 540)

22.March » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Už jste někdy v divadle zažili potopu? aneb Mudrování nad premiérou Divadla Husa na provázku Cirkus Abrafrk.

Teplé počasí láká do hobbymarketů zahrádkáře. Ale dovnitř nesmějí

20.March » Hobby.cz
Teplé počasí láká zahrádkáře ven, zvlášť když teď mnozí mají více času pro rýpání se v půdě. Podle našeho zpravodajství začali obléhat hobbymarkety. Uspějí jen tam, kde mají vnější zahrady a produkty pro zahradu jsou mimo objekt. Další články k té...

Cirkus Abrafrk se představil v Divadle Husa na provázku

13.March » Novinky.cz
V sobotu 7. března se malým i velkým divákům představil v premiéře na sklepní scéně Divadla Husa na provázku Cirkus Abrafrk. Představení určené především dětem, skvěle souzní s letošní provázkovskou „donkichotskou sezonou“.

Tanec s Quijotem

4.March » Revolver Revue
Když s někým tančíme, musíme ctít rytmus a pravidla, ale i svobodu vlastního pohybu. Musíme být pevní a zároveň uvolněně otevření výzvám, které přicházejí z druhé strany. Dobrý tanec se může naplnit ve chvíli, kdy jsou partneři rovnocenní. Takový ...

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 527)

8.February » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Matěj T. Růžička rozpoutává jevištní dění v bláznivou komedii aneb Mudrování nad inscenací Divadla Polárka Kulhavý šermíř.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 496)

3.November » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Pomni, člověče, že prach jsi a v prach se obrátíš… Mudrování nad premiérou neskutečné diskusní show o skutečnosti Don Quijote mocné paní Husy.

Osobnost autora Živé písně otevřela Munifesto

Filmový festival ke 100. výročí založení Masarykovy univerzity přinesl ve dnech 17.- 19. Května neobyčejně zajímavé projekce, připomínající významné osobnosti z univerzitní historie. Hned první z nich měla kromě vztahu k přírodním vědám i zásluhy ...

Expediční kamera - Napajedla

19.February » Informuji.cz
Přijďte ocenit milovníky sportu a extrémních výkonů, krásné a divoké... | Napajedla - (2019-03-16 16:00:00 - 2019-03-16 00:00:00)

Tato informační stránka o Ivo Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivo Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes