Petr Psotka

Vztahuje se k

Spotřeba prosecca prudce roste. Češi loni vypili „bazénového“ nápoje meziročně o polovinu více

9.října » Agris
Češi každoročně vypijí miliony lahví sektu, ale nejvýrazněji se prosazuje prosecco. „Bazénového“ nápoje loni spotřebovali meziročně téměř o polovinu více.

Spotřeba prosecca prudce roste. Češi loni vypili "bazénového" nápoje meziročně o polovinu více

3.října » E15.cz
Češi každoročně vypijí miliony lahví sektu, ale nejvýrazněji se prosazuje prosecco. „Bazénového“ nápoje loni spotřebovali meziročně téměř o polovinu více.

TOP vinařský cíl? Mezi turisty zvítězil valtický Salon vín. Opět po třech letech

13.října » Břeclavský deník
Jižní Morava - Nejpopulárnějším vinařským cílem turistů je letos Salon vín České republiky ve Valticích. Rozhodlo o tom hlasování lidí.

Sledovali jsme ON-LINE: AdCamp 2016

15.dubna » COT business
Dnes a zítra probíhá v Kongresovém centru Zlín mezinárodní konference marketingu v turismu AdCamp 2016. Podtitul sedmého ročníku zní „Když se z vaší značky stává srdeční záležitost“. C.O.T. media vám jakožto hlavní mediální partner a spoluorganizá...

Vstup investora do s.r.o. formou „investičního podílu“

25.února » ePravo.cz
Zákon č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích a družstvech (dále jen „ZOK“) nabízí nové možnosti vstupu investora do společnosti. Jednou z nich může být „investiční podíl“.

Tato informační stránka o Petr Psotka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Psotka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes